id: 8z34t3

Pomoc rzeczowa dla żołnierzy, funkcjonariuszy, wdów i sierot po poległych i zmarłych.

Pomoc rzeczowa dla żołnierzy, funkcjonariuszy, wdów i sierot po poległych i zmarłych.

2 236 zł 
z 100 000
2%
116 dni do końca
28 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Bractwo Mundurowe RP, wspólnie z innymi organizacjami reprezentującymi " środowiska mundurowe", po raz trzeci, inicjuje zbiórkę środków, które zostaną przeznaczone w okresie Świąt Bożego Narodzenia 2022, na pomoc rzeczową dedykowaną funkcjonariuszom i żołnierzom, represjonowanym ustawami z 2009 i 2016 roku. . Tak jak w poprzednich latach,, akcja charytatywna " Serce 2022", zakończy się w styczniu 2023 roku. Skala potrzeb i nędzy w tej grupie osób,jest olbrzymia. Ustawy represyjne, stosujące, zasadę odpowiedzialności zbiorowej,, uderzyły szczególnie w najstarszych i najsłabszych. Zdajemy sobie sprawę, że nasza pomoc ma wymiar symboliczny. Chcemy jednak, aby te kilka dni w roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, były dla tegorocznych beneficjentów Serca 2022- szczególne. Nad rozdziałem środków, będzie czuwała Kapituła zbiórki w skład której wchodzą przedstawiciele organizacji " mundurowych". Nie mogliśmy przeciwdziałać bezprawiu legislacyjnemu rządzących. Możemy jednak zadbać o najsłabszych. Dajmy im miłość i nadzieję..

Bardzo prosimy o pomoc w zrzutce. Za gest dobrej woli - dziękujemy z całego serca. Zarząd Bractwa Mundurowego RP.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • DW
  Damian Waliszewski

  Przepraszam, że tylko tyle - dopadło mnie bezrobocie, mam nadzieję, że nie na długo. Gdy sytuacja się unormuje, będę Państwa wspomagał większymi sumami.

  Dopiero dzisiaj, czytając tygodnik ,,Nie", dowiedziałem się o istnieniu Państwa stowarzyszenia.

  Każdy poważny kraj posiada ciągłość swojej historii - niezależnie od poglądów osób, które akurat sprawują w nich rządy. U nas Polskę Ludową traktuje się jako część ,,zaboru" radzieckiego i czarną dziurę w historii naszego państwa. Tymczasem np. tak

  20 zł

Nasi użytkownicy założyli

895 129 zrzutek

i zebrali

840 044 445 zł

A ty na co dziś zbierasz?