id: 8zs78j

Zróbmy razem Craft Open Wrocław – festiwal wyjątkowych twórców

Zróbmy razem Craft Open Wrocław – festiwal wyjątkowych twórców

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 939 zrzutek i zebrali 1 199 881 832 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Craft Open Wrocław to wydarzenie, gdzie spotkamy się wokół słowa open. Już w lipcu podczas festiwalu pragniemy dać młodym artystom oraz małym przedsiębiorcom realną szansę pokazania swojego talentu, determinacji i odwagi w dążeniu do celu. Naszym zadaniem jest im pomóc w tej podróży po upragniony sukces – dzielenie się swoją pasją i zdobycie wiernego grona przyjaciół, słuchaczy i klientów. Chcemy, aby nasze wydarzenie było miejscem, gdzie w jednym czasie gromadzą się ludzie chcący mieć szansę oraz ci, którzy chcą tę szansę dać innym – na dalszy rozwój i podążanie za swoimi marzeniami. Możesz pomóc nieprzeciętnym twórcom rozwinąć skrzydła. 

Dorzuć się i stwórz z nami Craft Open Wrocław – festiwal dla wyjątkowych ludzi.

A w podziękowaniu odbierz jedną z nagród (znajdziesz je po prawej stronie).


y34997f2f1172674.png

JAKI JEST CEL ZBIÓRKI?


Zapraszamy Cię do współtworzenia Craft Open Wrocław jako wydarzenia oddolnego, spotkania ludzi, którzy cenią niecodzienne rzeczy i niezwykłych twórców. Część kosztów pokrywają wystawcy, których spotkasz podczas eventu. A reszta w Twoich i naszych rękach!


Aby wszystko poszło zgodnie z planem i żebyśmy mogli spotkać się w lipcu otoczeni nieprzeciętną twórczością, musimy zadbać o wiele aspektów organizacyjnych. Chcemy, żeby zarówno artyści, jak i publiczność czuli się bezpiecznie podczas imprezy. Dlatego zaplanowaliśmy wszystko zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Oprócz tego, aby stworzyć taką imprezę musimy zadbać o: 


  • scenę wraz z jej obsługą – czyli zespół ludzi, którzy doskonale panują nad kilometrami kabli i oświetleniem
  • nagłośnienie, abyś doskonale słyszał zupełnie nowe brzmienia, jakie Ci dostarczymy podczas eventu
  • podstawowe media, m.in. prąd, wywóz śmieci, TOI TOI – bez prądu nie pojedziemy, a bez porządku nie będzie Ci przyjemnie
  • ochronę – duzi panowie zadbają o Wasze bezpieczeństwo
  • marketing, żeby jak najwięcej osób jak Ty do nas dołączyło – to nam pozwoli skuteczniej odkryć niszowych twórców
  • nagrody dla artystów - żeby każdy występujący czuł się doceniony
  • obsługę medyczną, by dbać o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia
  • namioty, miejsca siedzące – dające nie tylko chwilę wytchnienia, ale także tworzące atmosferę festiwalową


Razem z Tobą możemy wspólnie zbudować Stolicę Polskiego Craftu. Tym samym, każdy z wpłacających stanie się mecenasem craftu!


Co to jest CRAFT?


Craft (ang.) - niszowe, małe, pierwotne, początkujące, niekomercyjne, nieznane, rzemieślnicze.  Dla nas to zapożyczenie z języka angielskiego jest wielowymiarowe. Nawet największe firmy/artyści na świecie przechodziły przez okres bycia craftowym. Wychodzili z mieszkań, piwnic, garaży - każdy gdzieś zaczynał swoją podróż z biznesem lub twórczością artystyczną. Zaczynali istnieć na dużą skalę. Za słowem Craft kryją się ludzie - właściciele malutkich firm robiących piękne, unikatowe rzeczy, lub artyści, którzy nie mieli jeszcze szansy zaistnieć.


Dlaczego to ważne?


Projekt Craft Open Wrocław powstał w odpowiedzi na potrzeby początkujących artystów, a także małych i lokalnych przedsiębiorców. Jest to idea niezwykle bliska założeniom naszej Fundacji Zaistniej, która koncentruje się na wspieraniu Craftowych twórców w każdym wydaniu.  Dzięki tej inicjatywie w jednym miejscu chcemy zgromadzić utalentowanych w różnych dziedzinach ludzi – artystów, przedsiębiorców, rzemieślników. Dać im możliwość zaistnienia oraz odbudowania się po trudnym czasie pandemii. Dla młodych artystów oznacza to możliwość wystąpienia na scenie przed większą publicznością, a dla wystawców biorących udział w wydarzeniu to szansa na prezentację jedynych w swoim rodzaju wyrobów. 

Celem Craft Open Wrocław jest stworzenie największego otwartego artystycznego wydarzenia w Polsce. Ty i inni mieszkańcy Wrocławia i okolic wspólnie będziecie mogli nie tylko zobaczyć i ocenić kreatywność innych ludzi, ale również zainspirować się nią i uświadomić sobie, że jest jeszcze wiele przez Ciebie nie odkrytego piękna. Każdy z nas ma możliwości oraz potencjał do tego, aby tworzyć coś wspaniałego i, być może, podczas kolejnych edycji stanąć po tej drugiej stronie.


Craft Open Wrocław to wydarzenie budowane przez wrocławian dla wrocławian.


W tamtym roku pandemia zatrzymała nasze działania, ale teraz wracamy – mądrzejsi o rok przygotowań i chętni do pracy! Wróćmy razem do normalności ;)


p8f94602f52b398d.png

Możesz odmienić życie artystów!

Pandemia przyniosła wiele wyzwań dla nas wszystkich. Branża artystyczna jest jedną z tych, które ucierpiały najbardziej – zamknięte teatry, hale koncertowe i inne przestrzenie publiczne uniemożliwiły artystom granie koncertów dla publiczności. Craft Open Wrocław podczas premierowej, pierwszej edycji, stara się dołożyć swoją cegiełkę, by tę branżę wesprzeć. A wraz z nią wiele innych. Ostatni rok pokazał nam, że nie musimy się martwić o wielkie przedsiębiorstwa i koncerny. To lokalni przedsiębiorcy i, no właśnie, craftowi twórcy najbardziej potrzebują naszej pomocy. Dzięki promocji na dużym festiwalu muzycznym mogą, choć w pewnym stopniu, taką pomoc otrzymać. Craft Open Wrocław to wydarzenie, które daje młodym, początkującym artystom szansę na wystąpienie na jednej scenie z ugruntowanymi już nazwiskami polskiej sceny muzycznej. Dla wystawców to możliwość pozyskania nowych klientów i okazja do rozwoju swojego biznesu.


Dorzucając się do zorganizowania Craft Open Wrocław tworzysz artystyczną przestrzeń pełną nowych doświadczeń i wspierasz w rozwoju niszowych twórców. Wszyscy wygrywają! A Ty możesz cieszyć się wkładem w naszą polską sztukę.


Gdzie się spotkamy?


Podczas Craft Open Wrocław 18 zespołów wystąpi na Placu Wolności. Trójka zwycięzców zagra podczas Craft Music Festival na wielkiej scenie z Kamilem Bednarkiem, Anną Karwan, Arkiem Kłusowskim i innymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wydarzenie będzie otwarte i niebiletowane, a chodząc pomiędzy stoiskami, będziesz mógł usłyszeć i doświadczyć nowych brzmień oraz poznać niszowych twórców. Podczas trzydniowej imprezy uczestnicy będą mieli szansę zobaczyć Polski Craft w całej okazałości. Pojawią się m.in. wystawcy z wyjątkowym jedzeniem i rzemieślniczymi browarami.


y4c42a1ec02bf465.png


Poznaj nas lepiej – Fundacja Zaistniej

Głównym celem i założeniem Fundacji Zaistniej jest niesienie pomocy rozwijającym się inicjatywom, przedsiębiorstwom i, po prostu, ludziom. Ludziom, którzy za tymi inicjatywami i przedsiębiorstwami stoją. Tym, którzy chcą rozwijać siebie i swoje otoczenie, bo dostrzegają przestrzeń i potencjał do tego rozwoju. 

Craft Open Wrocław tworzony jest przez ekipę Craft Event czyli Kamila, Alonę, Ewę, Sevę i Klopsa ;) 

Zostań MECENASEM CRAFTU i wybierz nagrodę!

Prezes Fundacji ZAISTNIEJ – Dorota Witwicka :)

t847d78df1ac03dd.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Pakiet Darczyńcy
Wpis na Tablicę Darczyńców, którą będzie można znaleźć w widocznym miejscu na terenie festiwalu.
50 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Pakiet Degustatora
- wpis na Tablicę Darczyńców, którą będzie można znaleźć w widocznym miejscu na terenie festiwalu- zestaw degustacyjny (szkło festiwalowe + piwo kraft...
200 zł
Zakończona
Inne
Pakiet Muzyczny
- zniżka 50% na 2 bilety jednodniowe na Craft Music Festival- zestaw degustacyjny (szkło festiwalowe + piwo kraftowe)- pamiątkowe zdjęcie z Organizato...
500 zł
Zakończona
Inne
Pakiet Gwiazdorski
- 2 darmowe trzydniowe karnety na Craft Music Festival- zestaw degustacyjny (szkło festiwalowe + piwo kraftowe)- pamiątkowe zdjęcie z Organizatorami- ...
1000 zł
Zakończona
Inne
Mecenas Craftu
- 4 darmowe karnety na Craft Music Festival - zestaw kraftowych piw, dobrany przez ekspertów - Piwny Klub + dedykowane szkło festiwalowe- koszulka Mec...
5000 zł
Zakończona

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta