id: 9242kz

Wyprodukujmy razem nawet 2000 tyś szt. olejku konopnego dla potrzebujących/ Free Meds For All

Wyprodukujmy razem nawet 2000 tyś szt. olejku konopnego dla potrzebujących/ Free Meds For All

11 zł 
z 140 000 zł
0%
zakończona 14.04.2021r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam Serdecznie


Medican Capus to Instytucja szkoleniowa, która ma celu rozpowszechnianie stosowania olejków konopnych CBD. Konsultacje w naszym clubie są całkowicie darmowe "PRO PUBLICO BONO" współpracujemy także z organizacją Bezpieczny Pacjent szkoląc farmaceutów w całym kraju także oczywiście społecznie, bierzemy także udział w innych cyklicznych szkoleniach dla Lekarzy, Szpitali w całej Polsce.


27 lipca 2019 r. odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce Social Clubu. Miejsce to jest źródłem informacji i powstało dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszej instytucji szkoleniowej Medican Campus, która posiada doświadczenie w prowadzeniu takich punktów w Holandii.

Social Cluby są ostoją dla pacjentów, którzy chcą podjąć leczenie z wykorzystaniem kannabinoidów, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Założycielką polskiego Medican Campus jest Pani Marzena Łasińska, która zdobywała przez lata doświadczenie przy wykorzystaniu konopi w leczeniu wielu zróżnicowanych przypadłości. Swoją wiedzę zawdzięcza bliskiej współpracy z Rinus’em Beintema’em – “ojcem” pierwszego Medican, który powstał w 2011 r. w Holandii.

Prowadzimy szkolenia i wykłady nie tylko dla pacjentów, ale także dla farmaceutów oraz lekarzy i pielęgniarzy. Naszą misją jest budowanie świadomej i racjonalnej wiedzy na temat prozdrowotnych korzyści jakie mają do zaoferowania konopie.

Założycielka Social Clubu - Marzena Łasińska przez lata była obecna przy terapiach z wykorzystaniem konopi. Doskonale wie jak funkcjonują takie kluby za granicą i jakie ogromne znaczenie niosą dla świadomości społeczeństwa. Miejsca te są przyjazne dla osób, które już stosują konopną terapię oraz dla tych, którzy chcą podjąć się takiego leczenia, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy. Social Club powstał właśnie dla nich! Użytkownicy mogą wymieniać się między sobą doświadczeniami, a kompetentni konsultanci pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości. Nasze doświadczenie jest niezwykle istotne dla osób, które nigdy wcześniej nie stosowały kannabinoidów.

Pomagamy przy wyborze produktów oraz dobieraniu odpowiednich dawek dla konkretnych przypadłości. Na miejscu możemy również nabyć w pełni legalne produkty Medican Campus. Klub otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 w Koszalinie na Placu Gwiaździstym 7/1. Całe przedsięwzięcie jest pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalin.

Niewątpliwie takie punkty są niezmiernie ważne z punktu widzenie osób stosujących i chcących stosować kannabinoidy w leczeniu swoich dolegliwości. Mamy ogromną nadzieję, że Social Club Koszalin zainicjuje otwarcie takich punktów w innych miastach.


CEL ZBIÓRKI:

Dalsza pomoc osobom chorym i potrzebującym, dostarczanie jak największej ilości olejków CBD wyprodukowanym z własnych upraw i we własnym laboratorium.

Kontynuacja dalszych szkoleń personelu medycznego we współpracy ze Szpitalami oraz Uniwersytetami Medycznymi.

Na to wszystko potrzebne są środki finansowe które są nam nie zbędne do dalszego funkcjonowania.

Jeśli uda nam się uzbierać jakiekolwiek środki pozwalające na wyprodukowanie darmowych serii dla instytucji, szpitali i osób indywidualnych to o ich przekazywaniu będziemy na bieżąco informować na naszym fanpagu

https://www.facebook.com/medican.campus.polska/Materiały o nas

https://www.youtube.com/watch?v=207yuLUQSNM#action=share

https://www.youtube.com/watch?v=h3Ms-m_5oHs

https://www.youtube.com/watch?v=IlsiBJQ0uAM

https://cannabizz.pl/timetable/event/marzena-lasinska/

https://medycznamarihuana.com/stalo-sie-pierwszy-social-club-w-polsce-otwarty/


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

866 044 zrzutki

i zebrali

768 962 724 zł

A ty na co dziś zbierasz?