id: 92jkvk

Modernizacja Retro Konsol - sklepie z unikalnymi obudowami

Modernizacja Retro Konsol - sklepie z unikalnymi obudowami

Nasi użytkownicy założyli 1 033 661 zrzutek i zebrali 1 098 674 099 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim!


Jestem Filip i chciałbym podzielić się z Wami moim wielkim marzeniem oraz prośbą o wsparcie. Od dwóch lat pracuję jako pracownik szpitala w Poznaniu, ale moją prawdziwą pasją są gry wideo i konsolki Retro. Przez wiele lat zgromadziłem autorskie projekty obudów, które nadają tym konsolom niepowtarzalny charakter i wygląd.


Niestety, ze względu na trudności finansowe, nie mogę zamówić potrzebnych materiałów i części do tworzenia customowych obudów. Chciałbym otworzyć sklep, aby móc dzielić się moimi projektami z innymi miłośnikami konsol. Zebrane środki z tej zbiórki zostaną przeznaczone na zakup obudów i części potrzebnych do castomizacji.


Dla osób, które wesprą mój projekt, przygotowałem również kilka bonusów:

1. Przy wpłacie powyżej 100 zł, zrobię motyw na obudowę według Twojego wyboru.

2. Przy wpłacie powyżej 200 zł, będziesz mógł wybrać konsolę, na którą stworzę Twój motyw, a także otrzymasz 30% zniżki na pierwsze zamówienie.

3. Przy wpłacie powyżej 300 zł, będziesz mógł wybrać kolor obudowy, motyw i konsolę.

4. Przy wpłacie powyżej 500 zł, zaprojektuję dla Ciebie specjalną obudowę i dokonam wymiany customowych części w Twojej konsoli w moim małym warsztacie.


Jednak moja pasja nie ogranicza się tylko do tworzenia customowych obudów. W czasie wolnym od pracy w szpitalu, zajmuję się również naprawą retro konsol. Choć nie mam dużego doświadczenia, ciągle się uczę i doskonale w tej dziedzinie. Cieszę się, że mogę pomagać przywracać życie starym konsolkom, naprawiając je i przywracać do życia. W wolnych chwilach projektuję kolejne autorskie motywy i obudowy.


Wiem, że obecnie przeżywamy trudne czasy finansowe, ale jeśli masz możliwość wsparcia mojego projektu, będę niezmiernie wdzięczny. Wasze dotacje pozwolą mi spełnić marzenie o otwarciu sklepu z customowymi obudowami i zapewnią mi dostęp do potrzebnych materiałów.


Pragnę podziękować Wam za przeczytanie mojej historii i za wszelkie wsparcie, jakie możecie mi udzielić. Wasze wsparcie nie tylko pomoże mi zrealizować moje marzenie, ale również pozwoli mi kontynuować moją pasję, pomagając innym realizować niespełnione projekty ich ulubionych retro konsol.


Oto lista niektórych retro konsol którymi chciałbym się zajmować:

[NA POCZĄTKU]

1. Game Boy Classic

2. Game Boy Color

3. Game Boy Advance

4. Sony PSP

5. Sony PS VITA

6. Nintendo DS(wszystkie wersje)


[PÓŹNIEJ]

1. WSZYSTKIE KONSOLE DOSTĘPNE W PRZESZŁOŚCI I PRZYSZŁOŚCI :)


Serdecznie pozdrawiam,

Filip ~ Toshi
Wizja sklepu stacjonarnego - przyszłość.....


Wizja mojego sklepu to stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł przyjść, aby naprawić lub zmodernizować swoją konsolę. Jednocześnie, w trakcie gdy zajmuję się ich urządzeniami, klienci będą mieli możliwość zagrać na konsolach, które zamierzam udostępnić. Będzie to miejsce, w którym można także po prostu przyjść i pograć.


Chciałbym, aby mój sklep był przyjaznym miejscem, gdzie zarówno przyjaciele po pracy, jak i uczniowie po szkole, będą mogli przyjść w swoim wolnym czasie i czuć się komfortowo. Chcę, aby to było miejsce, gdzie można spotkać się z innymi pasjonatami gier, wymienić doświadczenia i cieszyć się wspólnym graniem. Nie tylko naprawa i modernizacja konsol będą tutaj możliwe, ale również tworzenie społeczności, która podziela tę samą pasję.


Moje marzenie to stworzenie sklepu, który stanie się prawdziwym ośrodkiem gier wideo, gdzie wszyscy entuzjaści będą mieli miejsce, w którym mogą się spotkać, grać i rozwijać swoją pasję. Będę dążył do zapewnienia atmosfery pełnej przyjaznych interakcji, pasjonujących rozmów i wspólnych przeżyć. Pragnę, aby mój sklep był miejscem, w którym klienci poczują się jak w domu i będą mieli niezapomniane doświadczenia związane z grami wideo.


Dziękuję Ci jeszcze raz za poświęcony czas na czytanie moich wypocin :)

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

PD
Patryk Dratwa
10 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
PZ
Piotr z OLX (:
7 zł
DP
Dawna przyjaciółka.
10 zł
KU
Kuba
7,77 zł
JU
Julia
1 zł

Komentarze 2

 
2500 znaków