id: 933xbz

Nie pozwól uschnąć ogrodniczej pasji, zasadź złotówkę!

Nie pozwól uschnąć ogrodniczej pasji, zasadź złotówkę!

Nasi użytkownicy założyli 913 492 zrzutki i zebrali 876 692 106 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ania, założycielka bloga "Z balkonu na talerz" od lat, nieodpłatnie dzieli się, z nami swoją wiedzą dotyczącą uprawy warzyw na balkonach - w skrzynkach i doniczkach. Jej blog, jest i był inspiracją, do stworzenia zielonych tarasów i balkonów, z własną uprawą warzyw i owoców. Korzystamy z jej doświadczenia i umiejętności, na które zawsze możemy liczyć. Dzięki artykułom zamieszczonym na blogu, uniknęliśmy wielu błędów w uprawach i zniwelowaliśmy nie jedną chorobę czy szkodnika roślin, w zgodzie z naturą. Cenne rady Ani zaoszczędziły nam pracy, a niejednokrotnie też i pieniędzy. Dzięki informacjom zawartym na blogu, nieustannie zdobywamy i szlifujemy naszą wiedzę ogrodniczą, od początkujących po zaawansowanych ogrodników.

"Z balkonu na talerz" to blog, który zrodził się z pasji, a nie z chęci zarobku, pozwólmy mu takim pozostać. Niech to miejsce nie uschnie w sieci, a wciąż inspiruje do tworzenia własnych zielonych przestrzeni, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Blog nie jest sponsorowany żadnymi reklamami, utrzymuje się dzięki odwiedzinom czytelników, a to zbyt mało by opłacić jego istnienie, w dobie pandemii COVID-19.


Zasadź złotówkę, zbierz obfite plony dobra i smaku ❤️.

I pamiętaj : dobro wraca! :)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 26

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!