id: 937hcc

Leczenie i rehabilitacja Wiktora

Leczenie i rehabilitacja Wiktora

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
121 169 zł z 145 000 zł
83%
zakończona 16.04.2021r
1293 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności4

 • y2c90ab85844a6e2.jpegMój 12latek 💛💚💙 Pokolorowałam mu troszeczkę dzisiejszy dzień. Będzie miał niespodziankę.

  Czytaj więcej
 • 🎁🍹🍰🎂🧁🍾🍭

  Jutro nasz Wikuś ma 12 urodziny. To będzie trzeci dzień chemioterapii w tym cyklu. Z pewnością nie będzie miał siły na świętowanie, ale ma banalne marzenie, które przy odrobinie zaangażowania możemy wspólnie spełnić. Wiktor chce wskoczyć na zrzutka.pl na pierwszą stronę. Pomożecie??

  Co trzeba zrobić:

  💛udostępniaj link: https://zrzutka.pl/leczenie-i-rehabilitacja-wiktora ze strony zrzutka.pl (bezpośrednio ze zrzutka.pl) - choć 1 raz, ale możesz i więcej. Jeśli nie chcesz zaśmiecać swojej tablicy na fb ogranicz widoczność udostępnienia tylko dla siebie🙏

  💛Wpłacaj kiedy możesz na zrzutkę- im częściej, tym lepiej (wystarczy 2 zł, 5 zł)🙏

  💛Większe kwoty rozbijaj na mniejsze, aby było ich więcej. Rozumiem, że więcej z tym "zachodu" - ale ma to ogromny wpływ na pozycjonowanie zbiórki). Jeśli chcesz podarować Wiktorowi 5zł wpłać 5 razy 1zł 🙏

  💛Zaproś znajomych do działania i poproś aby oni także zaprosili swoich znajomych 🙏


  Pomożecie??

  g4cba6bc055357b6.jpeg

  Czytaj więcej
 • Po starsznie długiej przerwie dziś zameldowaliśmy się na Oddziale 💙 i startujemy z kolejnym cyklem chemioterapii. Synuś coraz bardziej zmęczony i nie dał namówić się na zdjęcie. Dlatego wrzucam promienie słońca, które do nas zaglądają. Wiosna napawa nas wiarą w to, że wszystko będzie dobrze. Zaczynamy piąte starcie i polecamy się Waszej pamięci ❤v57d3121556b7db0.jpeg

  Czytaj więcej
 • ❤❤❤

  Kochani śpieszę podzielić się z Wami wiadomością. Przeciwnik jest mniejszy. Opis rezonansu mówi, że zostało 22x21x20 mm. Cichutko marzyliśmy o tym, żeby już było czysto, ale nie poddajemy się, bo wiemy, że tak w końcu będzie.

  💙💙💙

  Jednak w tej sytuacji musimy mocno przyśpieszyć. Za chwilę może się okazać, że cel zrzutki będzie dużo większy.

  💛💛💛

  To jest chyba dobry moment, żeby Wam raz jeszcze podziękować za to co do tej pory dla nas zrobiliście. W tych trudnych dla wszystkich czasach zebraliśmy już 86488zł. Za każdą wpłatę i udostępnienie z całego serca dziękujemy.

  💚💚💚

  A co powiecie na weekendowe wyzwanie? Jesteśmy świadomi, że na każdym kroku napotykamy osoby potrzebujące wsparcia. Nie wiem jak bardzo byśmy chcieli pomóc to jest to po prostu niemożliwe. Może zechcecie wspólnie z nami sprawdzić jaką mamy moc przekonywania?

  💜💜💜

  Jesteście w stanie dorzucić jeszcze piątaka dla naszego dzielnego chłopaka? Wpłacamy 5zł i udostępniamy swoim znajomym z prośbą o to samo ( i tak dalej). Udostępniając koniecznie dopiszcie coś od siebie, albo skopiujcie ten opis. Wiem po sobie, że chętniej wchodziłam i finalnie pomagałam w takich zbiórkach.

  🧡🧡🧡

  a893f7cff7d8afc7.jpeg Dziś w południe wystartowaliśmy z liczbą 616 osób wspierających zrzutkę. Do końca weekendu zostało 36h. Kochani jak bardzo uda nam się zwiększyć tą liczbę?

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy.

Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia.” Michael London

Tak właśnie żyje nasz Wiktor… żył przed chorobą. Zimą narty, wiosną rower, latem żagle z dziadkiem… Aż przyszła jesień… Wiktor zaczął przesypiać całe dnie… na nic nie miał siły… Doszły wymioty i bóle głowy, a potem problem z oczami. To właśnie u okulisty usłyszeliśmy to czego żaden rodzic usłyszeć nie powinien. Już następnego dnia… 13 listopada Wiktor miał przeprowadzoną trepanację czaszki. Bezpośrednie zagrożenie życia minęło. Niestety okazało się, że guz nie jest operacyjny, ale przynajmniej dostaliśmy czas, aby z nim walczyć.

18 listopada 2020 Rozpoznanie: Szyszyniak zarodkowy łac. pineoblastoma – bardzo rzadki, szybko rosnący i wysoce złośliwy guz mózgu, charakteryzowany w klasyfikacji WHO jako nowotwór IV stopnia.

15 lutego 2021 Dziś Międynarodowy Dzień Walki z Rakiem Dzieciństwa. Nasz synek ma za sobą trzy wyczerpujące cykle chemioterapii. Złe wyniki morfologii odsuwają w czasie kolejne wlewy chemii. W leczeniu podstawowym jeszcze trzy przed nim. Później 33 dni radioterapii i niespełna rok chemioterapii przypominającej. Aż rok…rok bez kolegów, wyjazdów, szkoły. Rok przeplatany pobytami w domu, gdy będziemy drżeć o wyniki krwi, o to by samemu czegoś nie złapać i nie stać się zagrożeniem dla jego życia. Rok, gdy będziemy stawać na głowie, aby dać mu namiastkę normalności i radości na którą zasługuje. To tylko rok w aspekcie całego życia o które teraz walczymy…

Abyśmy mogli wygrać tę walkę potrzebujemy Waszego wsparcia. Leczenie wspomagające, minimalizacja ubocznych skutków chemioterapii i radioterapii (których jest mnóstwo), konsultacje, rehabilitacja... To wszystko z uwagi na neutropenie na którą cierpi Wikuś musi przebiegać w maksymalnej izolacji. Trudno o dobrą kondycję psychiczną i fizyczną w takich warunkach. A wiemy, że jest ona bardzo ważna przy dalszym leczeniu. Dlatego pragniemy teraz dać maksymalne wsparcie naszemu synkowi. Trudno to wszystko zapewnić kiedy funkcjonowanie nasze ze względu na izolacje zmienia się o 180 stopni. Jeśli jesteś w stanie dołożyć chociaż małą cegiełkę do tego, aby życie Wiktora jak najszybciej wróciło do normalności będziemy ogromnie wdzięczni.


Z góry dziękujemy za każdą wpłatę.

Prosimy o modlitwę i pozytywne myśli w naszą stronę.

Razem możemy wszystko.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1293

 
Dane ukryte
50 zł
HV
Hanna Vasylevska
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
R
Regina kwiatkowska
ukryta
D
Darek
50 zł
S
Sylwia
100 zł
SS
Sławek Strychalski
300 zł
 
Dane ukryte
50 zł
I
Izabela
20 zł
EW
Ewelina walkosz
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 31

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 991 zrzutek

i zebrali

441 642 936 zł

A ty na co dziś zbierasz?