id: 93bp74

Na samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

Na samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
51 649 zł z 50 000 zł
103%
8 dni do końca
246 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witamy wszystkich.


Nazywam się Grzegorz Majkut, a moja siostra ma na imię Jolanta.

Od wczesno dziecięcych lat chorujemy na postępujący zanik mięśni. Poruszamy się wyłącznie dzięki elektrycznym wózkom inwalidzkim. Potrzebujemy fizycznego wsparcia i pomocy drugich osób, którymi są moja żona i nasza mama.


Pomimo choroby żyjemy normalnie, choć jesteśmy uwięzieni w klatce własnych ciał, które niestety już od dawna  nas nie „słuchają”. Mimo wszystko kochamy życie tak samo jak inni i podobnie jak oni chcemy czerpać z niego tyle, ile tylko się da! Pragniemy cieszyć się każdą chwilą i obecnością bliskich nam osób.


Mam wspaniałą żonę i 5-letniego synka, którzy są dla mnie całym światem. To właśnie oni dają mi siłę napędową do pokonywania codziennych trudności, motywację do wszelkich działań i przeżywania każdego kolejnego dnia jak najlepiej potrafię.

Natomiast moja siostra Jolanta  jest osobą niezamężną, ma pracę zdalną, która wypełnia jej wolny czas. Uwielbiamy słuchać muzyki, czytać książki, oglądać dobre filmy, jeździć do kina, spotykać się z dalszą rodziną i przyjaciółmi, „chodzić” na spacery, podróżować i odkrywać nowe miejsca i w ogóle robić mnóstwo innych ciekawych rzeczy. Po prostu żyć pełnią życia!


W związku z powyższym – w imieniu własnym oraz mojej siostry, a także naszych bliskich – z całego serca chciałbym prosić o pomoc w jakże istotnej i ważnej dla nas sprawie. Chodzi o zakup specjalnego samochodu, dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych. Takiego, do którego można wjechać po tzw. podjeździe, bez konieczności przesadzania nas z wózka na fotel i odwrotnie, co obecnie nie jest już możliwe, ponieważ w domu nie ma nikogo na tyle silnego, kto mógłby to robić.

c89d6677880ea9be.jpegNiestety koszt zakupu takiego samochodu jest tak wysoki, że zdecydowanie przekracza możliwości finansowe naszej rodziny. Tymczasem taki samochód diametralnie poprawiłby komfort naszego życia, umożliwił coroczne wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne i pozwoliłby nam na przynajmniej w miarę normalne funkcjonowanie, abyśmy nadal mogli żyć aktywnie, a także który będzie służył nam przez lata.


Dlatego zwracamy się do was z wielką prośbą o wsparcie finansowe. 


Z góry dziękujemy za każdą wpłatę i serdecznie pozdrawiamy :)Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 246

EM
EKIPA MANAGEMENT
40 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
BI
Bartek i janina Heleniak
500 zł
M
MiniMajk
500 zł
MW
Marta Wiewiorska
500 zł
MP
Marta Pytel
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
M
Marta i Karol
500 zł
B
Bogusia i Sylwia
400 zł
MW
Marta Wiewiorska
300 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 718 zrzutek

i zebrali

441 250 497 zł

A ty na co dziś zbierasz?