id: 93bp74

Na samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

Na samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
56 090 zł 
z 50 000
112%
zakończona
30.04.2021r
459
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 937 649 zrzutek i zebrali 929 308 247 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witamy wszystkich.


Nazywam się Grzegorz Majkut, a moja siostra ma na imię Jolanta.

Od wczesno dziecięcych lat chorujemy na postępujący zanik mięśni. Poruszamy się wyłącznie dzięki elektrycznym wózkom inwalidzkim. Potrzebujemy fizycznego wsparcia i pomocy drugich osób, którymi są moja żona i nasza mama.


Pomimo choroby żyjemy normalnie, choć jesteśmy uwięzieni w klatce własnych ciał, które niestety już od dawna  nas nie „słuchają”. Mimo wszystko kochamy życie tak samo jak inni i podobnie jak oni chcemy czerpać z niego tyle, ile tylko się da! Pragniemy cieszyć się każdą chwilą i obecnością bliskich nam osób.


Mam wspaniałą żonę i 5-letniego synka, którzy są dla mnie całym światem. To właśnie oni dają mi siłę napędową do pokonywania codziennych trudności, motywację do wszelkich działań i przeżywania każdego kolejnego dnia jak najlepiej potrafię.

Natomiast moja siostra Jolanta  jest osobą niezamężną, ma pracę zdalną, która wypełnia jej wolny czas. Uwielbiamy słuchać muzyki, czytać książki, oglądać dobre filmy, jeździć do kina, spotykać się z dalszą rodziną i przyjaciółmi, „chodzić” na spacery, podróżować i odkrywać nowe miejsca i w ogóle robić mnóstwo innych ciekawych rzeczy. Po prostu żyć pełnią życia!


W związku z powyższym – w imieniu własnym oraz mojej siostry, a także naszych bliskich – z całego serca chciałbym prosić o pomoc w jakże istotnej i ważnej dla nas sprawie. Chodzi o zakup specjalnego samochodu, dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych. Takiego, do którego można wjechać po tzw. podjeździe, bez konieczności przesadzania nas z wózka na fotel i odwrotnie, co obecnie nie jest już możliwe, ponieważ w domu nie ma nikogo na tyle silnego, kto mógłby to robić.

c89d6677880ea9be.jpegNiestety koszt zakupu takiego samochodu jest tak wysoki, że zdecydowanie przekracza możliwości finansowe naszej rodziny. Tymczasem taki samochód diametralnie poprawiłby komfort naszego życia, umożliwił coroczne wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne i pozwoliłby nam na przynajmniej w miarę normalne funkcjonowanie, abyśmy nadal mogli żyć aktywnie, a także który będzie służył nam przez lata.


Dlatego zwracamy się do was z wielką prośbą o wsparcie finansowe. 


Z góry dziękujemy za każdą wpłatę i serdecznie pozdrawiamy :)Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 459

EM
EKIPA MANAGEMENT
40 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MW
Marta Wiewiorska
MI
Marta i Karol
500 zł
MP
Marta Pytel
500 zł
BI
Bartek i janina Heleniak
500 zł
MW
MiniMajk
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MD
Ela
500 zł
PG
Paweł Grzywna
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Widziałam filmik u Nowciaxa, mimo ze zbiorka zakonczona to i tak postanowilam wplacic chociaz skromna sumke na loda ekipy hah

  5 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam kciuki! :-)

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Panie Grzegorzu, wydaje się Pan mega sympatyczną osobą na filmie Piotra. Mam nadzieję, że ta skromna wpłata przybliży Pana do spełnienia kilku planów, o których Pan mówił na filmie. Serdecznie pozdrawiam :)

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam kciuki! (Ja od nowciaxa, super film, jest pan przesympatyczna osoba)

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  🙂

  20 zł