id: 95naud

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Powietrznej

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Powietrznej

2 650 zł 
z 5 000 zł
53%
zakończona 05.09.2019r
50 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Powietrznej

Marianka to 13 letnia dziewczynka z Wrocławia. Uczennica 8 klasy szkoły podstawowej od zawsze lubiła sport i naukę. Uwielbia czytać książki fantasy, pięknie maluje i szkicuje, zafascynowana jest kosmosem, astronomią i Albertem Einsteinem.

Miłość do aktywności fizycznej rozpoczęła się od tańca nowoczesnego, ale jej serce w pełni skradła akrobatyka powietrzna.

Na regularne zajęcia uczęszcza do Wrocławskiej Sekcji Akrobatyki Powietrznej prowadzonej przez trenerkę Darię Lasotę.

W dniu 8 czerwca 2019 roku wzięła udział w III Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej organizowanych przez Polish Federation Air Power Athletics w Lublinie. Marianka systematycznie przygotowując się cały rok do zawodów w swojej kategorii ASK2A 10-13 lat na 37 utalentowanych zawodniczek zajęła 4 miejsce i zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata POSA AERIAL WORLD CHAMPIONSHIP, które odbędą się na Ibizie w dniach 6-7 września 2019 roku.

Taki wyjazd i przygotowania wiążą się z ogromnymi kosztami, które obejmują:

- opłata wpisowa na zawody,

-dresy reprezentacyjne spełniające wymogi Federacji,

- przelot samolotem w obie strony,

- zakwaterowanie,

- wyżywienie,

- strój pokazowy,

- dodatkowe treningi z innymi trenerami.

Ze względu na bliski termin Mistrzostw jest nam trudno zorganizować tak sporą sumę pokrywającą koszty udziału w zawodach. Jako trenerka czuję się w obowiązku szukania wszelkich sposobów na dofinansowanie wyjazdu. W przeszłości sama wielokrotnie jako zawodniczka rywalizowałam na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata marząc o podium, a teraz wkładam wiele serca w pracę jako trenerka. Bliscy wiedzą jak bardzo ten rok był pracowity.

Jako studentka dziennych studiów poświęciłam się dzieciom i i postanowiłam prowadzić zajęcia z akrobatyki powietrznej 5 razy w tygodniu dodatkowo przygotowując samodzielnie 15 zawodniczek na Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej. Mimo wielu wyrzeczeń i poświęceń wierzę, że ciężka praca popłaca, a 4 miejsce i kwalifikacja mojej podopiecznej są jej efektem. Pierwszy raz mamy okazję reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata.

To dla nas ogromne wyzwanie i zaszczyt. Osoby, które mnie znają, wiedzą, jak bardzo nie lubię prosić o pomoc, ale w tym przypadku niestety jest to nieuniknione.

Tak bardzo chcemy pojechać!

Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na wyjazd mój i Marianki.

Dziękuję za każdą udzieloną pomoc.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 50

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 835 zrzutek

i zebrali

809 899 056 zł

A ty na co dziś zbierasz?