Christus vivit! ID: 967jkx

Christus vivit! ID: 967jkx

170 zł z 5 000 zł

3%

170 zł

170 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

18.09.2019r

7

7

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Chcemy dotrzeć z drukowanym tekstem adhortacji Papieża Franciszka oraz z jego przemówieniami do miejsc, gdzie przebywają młodzi (więzienia, areszty śledcze, ośrodki dla uzależnionych, świetlice etc.). Chcemy, idąc za głosem Franciszka, aby jego przesłanie dotarło na peryferie. Chcemy, aby młodzi usłyszeli o Miłości. Chcemy, aby ich życie się zmieniło. Chcemy nieść nadzieję tam, gdzie jej najbardziej brakuje. Chcemy zejść z kanapy!

Kochani!

Papież Franciszek w czasie swojego pontyfikatu w sposób szczególny kieruje swój wzrok ku ludziom młodym. Jego słowa poruszają i dają nadzieję.

Dlatego chcemy, aby Jego orędzie o Bogu, który kocha, dotarło do jak największej liczby młodych. Wielu duszpasterzy rozprowadza je wśród młodych. Ale mocno czujemy, że z różnych względów bardzo wiele osób nie ma szansy posłuchać czy poczytać Papieża - chociażby dlatego, że ich fizyczna wolność jest ograniczona czy nie mogą pozwolić sobie na wydanie kilku złotych, aby zamówić teksty.

W czasie jednego z naszych spotkań pojawił się pomysł, aby tam gdzie to możliwe, bezpłatnie przesłać te teksty. Niestety, nasze biuro nie ma na ten cel wystarczających środków.

Dlatego zwracamy się właśnie do Ciebie!

Każda złotówka wpłacona na tę zbiórkę zostanie przeznaczona na dystrybucję orędzia Franciszka pośród tych, których on sam tak bardzo pokochał - młodych, którzy znaleźli się na peryferiach.

W aktualnościach będziemy na bieżąco informowali, gdzie trafiły publikacje i w jakiej ilości.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące akcji - pisz śmiało na [email protected] . Z radością odpowiemy na wszystkie pytania!

Adhortacja Christus vivit z miejscem na notatki

Przemówienia Papieża Franciszka z Panamy z miejscem na notatki

Wpłacający7

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Nasi użytkownicy założyli

535 224 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?