id: 96j2hp

KARETKA DLA MEDYKÓW 3 ROTY 67 BRYGADY

KARETKA DLA MEDYKÓW 3 ROTY 67 BRYGADY

Nasi użytkownicy założyli 1 166 691 zrzutek i zebrali 1 213 485 521 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W ramach akcji pomocowej Ukraina Pomagamy - rozpoczynamy zbiórkę funduszy na karetkę dla zespołu medycznego 3 Roty 67 Brygady!

Zespół medyków przebywa w najgorętszych punktach frontu, nieustannie niosąc pomoc medyczną, ewakuując rannych z linii zero oraz z punktu stabilizacyjnego do szpitala. Jedną z osób działających w tej brygadzie, jest nasz przyjaciel Maks, który przed wojną był artystą i konserwatorem zabytków. Od wielu lat pracuje w polsko - ukraińskich zespołach przy ratowaniu wspólnego dziedzictwa kulturowego na terenie Lwowa. Miesiąc temu nasza ekipa wolontariuszy odwiedziła medyków, dowożąc potrzebną im do ratowania rannych medycynę taktyczną. Medycy 67 brygady to cudowni ludzie, którzy dzisiaj poświęcają całe swoje życie żeby walczyć za wolność Ukrainy, ratując ludzi i dając nam niezwykły przykład. W tej chwili jedyna karetka, którą jeżdżą, nieustannie potrzebuje napraw, kilkukrotnie została ostrzelana. Dlatego też chcemy wyposażyć medyków w porządny ambulans, który podniesie jakość ich pracy i pozwoli na skuteczniejszą pracę na ewakuuacji rannych!


Ukraina Pomagamy - została zorganizowana przez konserwatorów zabytków, rzeźbiarzy, artystów, rzemieślników, ludzi instytucji kultury, którzy przez lata badali, chronili i restaurowali zabytki wspólnego dziedzictwa Polski i Ukrainy. Wojna w Ukrainie dotknęła naszych najbliższych przyjaciół, rodziny, znajomych. Nie wyobrażamy sobie stać bezczynnie wobec tej tragedii.

Organizujemy zbiórkę funduszy, które przeznaczamy na zakup konkretnych produktów medycznych czy taktycznych. Następnie z Warszawy przewozimy potrzebne rzeczy do potrzebujących miejsc w Ukrainie!

Pomagamy w dostarczeniu apteczek medycznych - Ifak, plecaków medycznych, leków, pomocy humanitarnej do okupowanej przez Rosję Ukrainy - do osób cywilnych, do szpitali, do żołnierzy i medyków na I lini frontu!

Szczególnie wspieramy medyków, którzy codziennie ewakuują rannych z linie ,,0" oraz transportują ich do szpitali z punktów stabilizacyjnych.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 55

PS
piotr sztreker
100 zł
MS
Marta
100 zł
AG
Ania
100 zł
YA
Sdmdkd
20 zł
OY
Olha Yakubovska
100 zł
OL
Олексій Лозинський
630 zł
TN
TN##
100 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MB
Bzura
600 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków