id: 96mpzw

1500 pakietów pomocowych dla kierowców zawodowych

1500 pakietów pomocowych dla kierowców zawodowych

Nasi użytkownicy założyli 1 179 624 zrzutki i zebrali 1 233 671 321 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • W kwietniu 2019 roku dotarły do nas bardzo smutne wieści. Jeden z kierowców zawodowych doznał udaru w trakcie wykonywania swojej pracy. Dzięki pomocy kolegów, choć jeszcze nie może pracować, wciąż jest z nami. Jako Fundacja, której misją jest wspieranie kierowców, nie mogliśmy wobec tej sytuacji pozostać obojętni. Na portalu Zrzutka.pl zorganizowaliśmy zbiórkę środków, które przeznaczone zostały na jego rekonwalescencję. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy ponad 80 tys złotych, a Pan Krzysztof wraca do zdrowia i odzyskuje siły.


  Dziś zwracamy się do Was z apelem o wsparcie naszych działań, których celem jest pomoc nie 1, a 1500 kierowcom.


  Do naszej prośby przyłącza się także Pani Małgorzata - żona Pana Krzysztofa.


  Posłuchajcie, zobaczcie i pomóżcie nam zadbać zdrowie kierowców zawodowych. Razem możemy więcej.


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Fundacja Truckers Life od lat działa na polu poprawy stanu zdrowia i życia kierowców zawodowych. Dziś naszym celem jest  zakup i dostarczenie kierowcom zawodowym 1500 zestawów: maseczek, płynów dezynfekujących i rękawiczek. 


Koszt takiego zestawu i jego dystrybucji to około 60,00 zł.(ceny zmieniają się w zależności od dostępności zestawów). Zakupione pakiety dystrybuowane będą na przejściach granicznych oraz największych parkingach znajdujących się przy autostradach, wyłącznie wśród kierowców zawodowych.


Wyobraź sobie, że z dnia na dzień sklepowe półki pustoszeją. Na pytanie swojego dziecka “Co dziś na obiad?” nie będziesz w stanie udzielić odpowiedzi. 


Do prawidłowego funkcjonowania niezbędne są Ci regularnie przyjmowane leki. Apteki są jednak zamknięte - ich asortyment został wyprzedany, nie planuje się kolejnych dostaw.


Zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że codziennie mamy dostęp do artykułów, dzięki którym możemy normalnie funkcjonować? 


Kojarzysz taki moment kiedy podczas sobotniej rodzinnej wycieczki, jadąc lewym pasem drogi szybkiego ruchu mijasz sznur ciężarówek? Czy wiesz, że to dzięki pracy ludzi, którzy siedzą za “kółkiem” tych samochodów Ty i Twoja rodzina możecie normalnie żyć i funkcjonować? 


Kiedy naszym największym wyzwaniem jest siedzenie w domu, oni - tak jak służby medyczne, nie mają takiego komfortu. Akcja #zostanwdomu po prostu ich nie dotyczy. Stoją w kilkunastogodzinnych korkach lub pokonują tysiące kilometrów właśnie po to, aby dostarczyć nam to wszystko co jest nam potrzebne do życia. 


Dziś oni - kierowcy zawodowi, są w ogromnym niebezpieczeństwie.


Tak o problemie mówi Iwona Blecharczyk - najbardziej znana polska Truckerka:


"Od 9 dni siedzę w domu położyłem L4, w firmie naciskają na wyjazd do pracy (na minimum 6 tygodni w trasie!!!) firma w jakiej obecnie pracuję jeździ się w najbardziej zagrożone rejony europy między innymi: Mediolan, Barcelona. Do Francji dojeżdżamy busami firmowymi w 9 osób. Na miejscu każdy dostaje przydział na ciężarówkę którą będzie realizować zlecenia ja jestem tzw. skoczkiem tzn. że nie mam swojej ciężarówki tylko co tydzień siadam na auto kierowcy który zjeżdża do domu aby jego auto nie stało na placu gdy ten jest tydzień w domu. Kierowcy przed wyjazdem dostają do podpisania pismo z firmy w którym to deklarują że nie będą rościć wobec firmy żadnych pozwów w przypadku zachorowania oraz że firma nie może zagwarantować opieki zdrowotnej i terminu zjazdu do Polski. Dodatkowo zero zabezpieczeń dla kierowców typu rękawiczki maseczki ochronne czy spray do dezynfekcji."

Władek, kierowca zawodowy


Dorzuć się do naszej zrzutki. Wpłać 1zł, 5zł, 300 zł, 1 milion lub tyle ile jesteś w stanie.

Nie bądź obojętny. Ten problem naprawdę dotyczy każdego z nas.


Zdjęcia przykładowego pakietu pomocowego (referencyjne):

q368b4683e819304.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

TG
Trans.eu Group S.A.
21 000 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MM
Małgo
50 zł
KK
Żona Trucker'a
50 zł
KG
Karolina
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
PZ
_patrykontheroad_
25 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków