id: 977hun

POMOC PRAWNA: Szczepionki uszkodziły system nerwowy nastolatki

POMOC PRAWNA: Szczepionki uszkodziły system nerwowy nastolatki

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 471 zrzutek i zebrali 1 161 514 651 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Stowarzyszenie STOP NOP zbiera środki na pomoc prawną dla rodziny nastolatki z powikłaniami poszczepiennymi. Jak zawsze w takiej sytuacji, rodzina została sama z dramatyczną walką o zdrowie i sprawiedliwość. Walczy o zgłoszenie NOP i ukaranie lekarza.

Szczepionki uszkodziły system nerwowy nastolatki. "Dzień dobry. Mam na imię Ania. Moja córka lat 19, po szczepieniu w październiku 2016 r. doznała powikłań poszczepiennych. NOP ZGŁOSZONY, UZNANY JAKO CIĘŻKI (przez URPL). Nazwa szczepionki CLODIVAC seria 02315003B i PRIORIX seria AMJRD363AA.Objawy uszkodzenie ukladu nerwowego - od marca 2017 występują nagłe (dystoniczne?) i napadowe ruchy górnej połowy ciała, głównie głowy, polegające na krótkotrwałym masywnym zgięciu w różne strony, czasem z ruchem klikufazowym, przestrachem i wolkalizacją. Nie są to miokolonie jak sugerowano w innych ośrodkach. Odwiedziłam sporo lekarzy neurologów i tak naprawdę nikt nie spojrzał na badania - sugerowali leczenie objawowe. Były podawane leki farmaceutyczne po których nie było poprawy.Trafiłam w sierpniu 2017 do homeopaty , zastosowałam dietę, suplementy, trochę było terapii biorezonansu. We wrześniu nastąpiła poprawa. U córki objawów tików było zdecydowanie mniej - prawie niezauważalne. Mniej więcej w drugiej połowie grudnia zaczęło dziać się coś dziwnego.Pojawiły się znowu tiki - zmienił się ich rodzaj. Mniejsza z tym, córka się do tego przyzwyczaiła, otoczenie też. Oczywiście szukam dalej sposobu poznania diagnozy co sie dzieje z głową mojego dziecka, aby to wyleczyć i nie jest to takie proste. Ale najgorsze pojawiło się 25.01.18 r. Córka zgłosiła mi, że coś uciska jej głowę w środku.

Szukamy pomocy!"

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 118

preloader