Operacja i dalsze leczenie Sticza
Operacja i dalsze leczenie Sticza
Nasi użytkownicy założyli 1 233 919 zrzutek i zebrali 1 372 008 048 zł
A ty na co dziś zbierasz?
Aktualności3
-
Sobota 16 lipca:
🟥Dzisiaj o 6 rano znowu wylądowaliśmy na dyżurze u weterynarza. Sticzek dostał najmocniejszego i najdłuższego ataku bólowego ze wszystkich do których doszło.
Zostały podane leki sterydowe i przeciwbólowe w zastrzykach.
Niestety koszty coraz bardziej się potęgują.
🟥 Operacja w Lublinie została wyceniona wstępnie na 6100zł, rehabilitacja pooperacyjna nie została jeszcze dla nas wyceniona. W tym tygodniu niestety już pięciokrotnie wylądowaliśmy u weterynarza i każda z tych wizyt to koszt rzędu 200-250 bo niestety mamy takie szczęście że zawsze obejmuje nas pomoc nocna dyżurowa.
Bardzo dziękujemy za każde dodatkowe wpłaty. Wszystko będziemy dokumentować paragonami.
Trzymajcie kciuki by Sticzek wytrzymał w miarę bez cierpienia do poniedziałku.
Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Cześć, nazywam się Sticz, jestem 6 letnim buldogiem francuskim. Mieszkam z ogromnie kochająca mnie rodziną, miewałem różne perypetie zdrowotne w życiu ale zawsze wychodziłem z tego obronną łapą. Moja rodzinka tak bardzo mnie kocha, że po kilku latach naszego wspólnego życia powstała firma "Bulldog Mania - Psi Krawiec" w której moja babcia zaczęła własnoręcznie tworzyć ubrania i akcesoria dla buldożķów oraz innych ras piesków, ja w niej byłem psim modelem. Wspólnie sprawialiśmy radość innym pieskom i ich właścicielom, niejednokrotnie braliśmy udział w zrzutkach i licytacjach na pomoc innym zwierzakom aż w końcu ja sam zacząłem tej pomocy potrzebować.
🟩Zbieram na operacje, rehabilitację i późniejsze leczenie mojego chorego kręgosłupa. Sama operacja jest ogromnym kosztem, dodając do tego rehabilitację, koszty dojazdów do innego miasta i leczenie wychodzi z tego suma która nas przerosła. Nigdy nie prosiliśmy o pomoc ale niestety dziś jej potrzebujemy.
▪️W 2021 roku wykryto w kręgosłupie Sticza zwyrodnienia międzykregowe, zaobserwowaliśmy u niego powtarzające się problemy z tylnymi łapkami, zazwyczaj samoitnie ustępowały, lekarze sugerowali by na tym etapie jedynie mnie obserwować i suplementować.
▪️7 lipca 2022 Sticz wylądował z drgawkami i ogromnym bólem na nocnym dyżurze w jednej z Rzeszowkich lecznic. Dostał zastrzyki sterydowe i problem ustąpił na kilka dni aż do następnego tygodnia 11 lipca 2022. O poranku znów dostał drgawek, nie mógł położyć się w żadnej pozycji, dyszał i prężył się z bólu. Po podaniu tabletki przeciwbólowej ból ustał aż do wtorku 12 lipca 2022.
▪️We wtorek 12 lipca obudził nas swoim zachowaniem. Miał drgawki, przybrał dziwną pozycję ciała wygiętą w pół łuk, aż piszczał z bólu i był bardzo oszołomiony. Znów wylądował na nocnym dyżurze. Według badań lekarzy-problem z kręgosłupem, tylna łapa przestaje współpracować. Zostają podane kolejne zastrzyki przeciwbólowe i leki do domu w razie pogorszenia.
▪️Tego samego dnia 12 lipca 2022 zostaje wykonany tomograf kręgosłupa w innej lecznicy. W każdej chwili nacisk może być taki, że Sticz zostanie sparaliżowany.
🟥Mamy wybór: stawić czoła tej sytuacji lub podać Sticza eutanazji spowodowanej brakiem finansowych możliwości dalszego leczenia zwierzęcia, które każdego dnia zmaga się z ogromnym bólem i cierpi.
Jest mi bardzo ciężko z samą myślą na temat tej sytuacji, w życiu nie chciałam stawać przed takim wyborem. Chcemy zawalczyć o zdrowie Sticza na każdy możliwy sposób. Bardzo proszę o symboliczną wpłatę, każda najmniejsza pomoc jest teraz na wagę złota.
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj na bieżąco statystyki!
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj na bieżąco statystyki!
Daisy pozdrawiam i życzy szybkiego powrotu do zdrowia:)
Stichek dorzuca się do operacji Sticzka! Trzymajcie się, pozdrawiamy buldozią ekipą!
Szybkiego powrotu do zdrowia! 💜💙💜💙
Musi się udać! 💙
Dawajcie znać jak idzie leczenie.