id: 97gjcr

Zbiórka na pomoc w ewakuacji zwierząt z terenów okupowanej Ukrainy.

Zbiórka na pomoc w ewakuacji zwierząt z terenów okupowanej Ukrainy.

85 360 zł 
z 100 000 zł
85%
20 dni do końca
647 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności8

 • ge273cf51407833e.png

  Czytaj więcej
 • Kolejny konwój bezpiecznie zmierza do domu.

  Czytaj więcej
 • lb52487bc6029c67.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kolejny konwój ruszył wczoraj wieczorem. Tym razem więcej aut i więcej ludzi. Jedziemy z pomocą, a wracać będziemy z psami i ludźmi. Jak wrócimy pakujemy się kolejny raz i tak do ostatniego psa, jakiego będzie można uratować. Bądźcie z nami.


  Czytaj więcej
 • Samochody są już pod granicą. Kierowcy są przytłoczeni sytuacją, bo jest mnóstwo ludzi ze swoimi psami, a po ukraińskiej stronie ogromny problem z dojazdem do granicy. Wszyscy koncentrują się na pomocy ludziom, a zwierzęta nie są tam priorytetem. Niestety zdarzają się już przypadki "januszy biznesu", którzy na tej tragicznej sytuacji chcą zarabiać. Karma została dostarczona, a kierowcy ustalają, co dalej.

  Czytaj więcej
 • l158a41b0ec14e78.jpeg

  Czytaj więcej
 • e1df605b899122ba.jpeg

  Czytaj więcej
 • Trzymajcie kciuki. Właśnie wyruszyli. O postępach misji będziemy informowali na bieżąco.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wszyscy wiemy, że w Ukrainie jest teraz piekło. Cierpią nie tylko ludzie, ale również zwierzęta. Przerażone psy potrzebują ratunku i jedzenia. Jakiegokolwiek jedzenia. Bez wsparcia ludzi nie mają żadnych szans na przeżycie. Zwierzęta będą przewożone z terenu Ukrainy do Polski i tu rozmieszczane w domach tymczasowych i innych miejscach, które zaoferowały pomoc.

Mamy to szczęście, że dysponujemy profesjonalnym środkiem transportu przeznaczonym do przewozu psów i jednorazowo możemy ich zabrać aż 30. Działamy jako #traczerteam sprawnie, szybko i skutecznie w małym gronie znajomych i zawodników, sportowców. Mamy za sobą od początku wojny już 10 zorganizowanych i przeprowadzonych konwojów.

Nasze wyjazdy wyglądają tak, że w tamtą stronę wieziemy karmę średnio w 4-7 aut w tym kilka przyczep (do tej pory zawieźliśmy już ponad 50 ton, ewakuowaliśmy ponad 200 psów oraz kilkadziesiąt osób), miski, smycze, obroże, koce, legowiska, leki, sprzęt dla wojska..., a wracamy z psami, kotami, dziećmi i kobietami.

Mamy bazę przerzutową na terenie Ukrainy, skąd dary są kolportowane jak w sztafecie w najtrudniej dostępne miejsca.

Koszt paliwa na jeden taki wyjazd to ponad 6000pln, do tego serwis i naprawy aut, za każdym razem każde nasze auto pokonuje minimum 2000tys kilometrów, bez wsparcia nie damy rady kontynuować tej misji.

W naszym zespole mamy zawodowych kierowców, lekarzy weterynarii, ratowników, sportowców.

Chcemy jechać tyle razy, ile będzie trzeba, żeby uratować jak najwięcej zwierząt ludzi.


Dlatego otwieramy zbiórkę i zwracamy się do Was, ludzi wrażliwych na los zwierząt o pomoc w zdobyciu pieniędzy na zakup paliwa i kolejnych zasobów karmy. Liczymy, że otworzycie serca i zasilicie naszą zbiórkę.

Apelujemy o jakiekolwiek, nawet najskromniejsze datki, ponieważ liczy się nawet jedna złotówka. Warunkiem jest skala. Jeśli wielu ludzi pomoże, osiągniemy cel.

Zdecydowaliśmy się na zbiórkę w portalu zrzutka.pl, ponieważ dzięki temu, całą zebraną kwotę będziemy mogli przeznaczyć na pomoc i wsparcie psów z okupowanego terytorium Ukrainy.


Dziękujemy za wsparcie Igor Tracz i załoga

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 647

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 446 zrzutek

i zebrali

807 440 247 zł

A ty na co dziś zbierasz?