id: 98dec2

Na leczenie kotki Minuty - SHAKE THAT BOOTY AGAIN

Na leczenie kotki Minuty - SHAKE THAT BOOTY AGAIN

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 033 zrzutki i zebrali 1 160 736 964 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć i czołem piękni ludzie!

Wiecie jak to jest patrzeć, gdy wasz przyjaciel cierpi, a wy nie możecie wiele zdziałać by mu pomóc? Bo ja niestety wiem. Możecie mnie kojarzyć z tego, że staram się pomagać zwierzakom bezdomnym (wolontariat w schronisku) jak i tym dzikim (zbiórki na dziki azyl) lecz dziś, to my potrzebujemy waszej pomocy!

Kotka Minuta jest byłą podopieczną słupskiego schroniska dla zwierząt, od ponad 6 lat jest w naszej rodzinie i nie wyobrażamy sobie, by było inaczej! Od kilku dni, miała poważne problemy z chodzeniem, nasza weterynarka zaleciła dodatkową diagnozę u chirurga/ortopedy i jak się okazało NIE JEST DOBRZE. Minuta ma zerwane więzadło krzyżowe oraz uszkodzoną łękotkę. Oczywiście, chcemy jak najszybciej wykonać zabieg, by kotka nie musiała przyjmować dużej ilości leków, które obciążają i tak już osłabioną jej wątrobę. Zabieg odbędzie się 11.06 w Słupskiej Lecznicy Arka i będzie polegać na rekonstrukcji więzadła i usunięciu łękotki. Koszt to ok.1000zł plus leki, wizyty pozabiegowe, konsultacje oraz ściąganie szwów.

wfdb20ad871cabf8.jpegZostałam tak wychowana, by prosić o pomoc, tylko gdy naprawdę jest potrzebna i tak właśnie robię. Pracuję w kluboksięgarni i studiuję dziennie, lecz zabieg kota jest dość dużym nadszarpnięciem mojego studenckiego portfela, a nie chcąc obciążać rodziców dodatkowymi kocimi kosztami zdecydowałam się na zbiórkę. Większość kwoty chcę pokryć samodzielnie, lecz pomoc znajomych jak i nieznajomych może być dużą ulgą.


Jeśli możecie i chcecie - dajcie piątaka, zamiast szybkiej kawy na Orlenie, wspomożecie kota w potrzebie! Ja wysyłam wam dużo uśmiechu i podziękowanie za choćby udostępnienie zbiórki!

mfd37dbeaf7b8f7f.jpeg


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

 
Dane ukryte
50 zł
PF
Paulina Fiedotow
50 zł
AM
Aleksandra Müller
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
SK
Szymon Kołodziejczyk
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
NG
Natasza Górnicka
30 zł
AS
Xyz
25 zł
AN
Artur Nowicki
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków