id: 98rkxr

Pomagamy! Ми допомагаємо!

Pomagamy! Ми допомагаємо!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
970 zł
z 50 000
1%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 019 zrzutek i zebrali 1 060 165 822 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ania, Iwan, Ania, Staś… to dzieci z rejonów objętych wojną na Ukrainie, które otoczyliśmy opieką naszego domowego hospicjum. Oferujemy im całą naszą wiedzę i doświadczenie. Pragniemy, by fakt, iż muszą znosić swoją chorobę na obczyźnie, nie przysparzał im dodatkowego cierpienia. By czuły się jak w domu, choć ich dom jest daleko stąd. Otaczamy opieką dzieci i ich rodziny – pomagamy medycznie, psychologicznie, socjalnie… Jak zawsze, choć jednak nieco inaczej, bo sytuacja tych pacjentów jest szczególna i wymaga często więcej wysiłku – chociażby w pokonywaniu administracyjnych barier, w próbach nadania ich życiu cech normalności. Wkrótce przyjadą do nas kolejni mali pacjenci...

 

Byśmy mogli temu wszystkiemu podołać, potrzebujemy Waszego wsparcia! Liczba naszych pacjentów już w tej chwili osiąga poziom, przy którym obciążenie naszego zespołu pracą, a fundacji kosztami, stają się coraz większe i coraz trudniejsze do udźwignięcia. A przecież nie możemy i NIE CHCEMY nikomu odmawiać pomocy! Dla nas nie jest ważne miejsce urodzenia tylko fakt, że ktoś potrzebuje pomocy, a my wiemy, co należy zrobić, by ją otrzymał.

 

Dlatego zakładamy tę zrzutkę – byście POMOGLI NAM POMAGAĆ!

 

***


Zachęcamy do śledzenia naszej działalności w Internecie - na stronie www.hospicjum.waw.pl oraz na Facebooku.

 

***.

 

Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci od 2004 roku posiada status organizacji pożytku publicznego (OPP) i jako taka jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) pod numerem 0000097123.

 

***

 

Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci zarejestrowana jest w bazie organizacji pozarządowych – http://bazy.ngo.pl/profil/274/Fundacja-Warszawskie-Hospicjum-dla-Dzieci.

 

***

 

Nasza pomoc jest bezpłatna, a trzymane w darowiźnie środki finansowe przeznaczamy w całości na cele statutowe.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

 
Dane ukryte
ukryta
KW
Katarzyna Węsierska
100 zł
FR
Fragles
25 zł
MK
Marcin
300 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JO
Joanna
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!