id: 99n6yh

Udostępnij się! Pomóż nam zbudować podjazdy dla wózków w Jazdowie i przeciwdziałać wykluczeniu!

Udostępnij się! Pomóż nam zbudować podjazdy dla wózków w Jazdowie i przeciwdziałać wykluczeniu!

Opis zrzutki

"Spa dla Mam. Wspieramy Mamy" troszczy się o tych, którzy bez przerwy troszczą się o innych – o bliskich osób z niepełnosprawnością. Działamy na różne sposoby: prowadzimy telefon zaufania, docieramy do mam z masażami albo czymś, co pozwoli im mieć chwilę dla siebie.


We wrześniu i październiku organizujemy Wytchnieniownię na Jazdowie. Opiekunowie znajdą trochę relaksu, a dzieci i dorosłe osoby z niepełnosprawnością będą w tym czasie miały zapewnioną profesjonalną opiekę i zajęcia. Udział jest bezpłatny, więcej informacji i zgłoszenia tutaj: https://www.facebook.com/events/233875477912000


Działając w Jazdowie ze smutkiem odkryliśmy, że do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową dostosowany jest tylko jeden domek. Bariery architektoniczne uniemożliwiają wejście do domków w Jazdowie np. osobom na wózku, z wózkiem dziecięcym itp. Postanowiliśmy to zmienić - uważamy, że takie miejsce jak Jazdów powinno być dostępne dla wszystkich i nie wykluczać!


W ramach warsztatu Udostępnij się! zbudujemy podjazd do domku 10/5!gb1b4ae72f044309.png


Zorganizujemy również webinar ze specjalistką - architektką prof. Kuryłowicz na temat przystosowywania przestrzeni do potrzeb wszystkich.


Wydamy też przystępną instrukcję na temat usuwania barier architektonicznych, żeby więcej miejsc nie tylko na terenie Jazdowa mogło z tego skorzystać


Wytchnieniownia współfinansowana jest ze środków Budżetu Obywatelskiego m.st Warszawy w ramach Otwartego Uniwersytetu Jazdów. Potrzeba jednak większej ilości funduszy, żeby pokryć dodatkowo koszty projektu budowy podjazdu, a także niezbędnych materiałów.

ef8a3e8cc440f8ef.jpeg

Pomóżcie nam sprawić, by wspaniała przestrzeń osiedla Jazdów nikogo nie wykluczała i zadbać o to, żeby wiedza o dostępności architektonicznej szła w świat!Więcej o nas:

facebook.com/spadlamam

instagram.com/spadlamam.wspieramymamy

wspieramy-mamy.pl

Wpłacający 64

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BC
Bożena Cz.
100 zł
P
Patrycja
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
Mariusz
100 zł
AK
Agnieszka Krasowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Jesteście cudowne i pozdrowienia dla pewnej Pani weterynarz Sto lat!

    10 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 623 zrzutki

i zebrali

371 073 505 zł

A ty na co dziś zbierasz?