id: 99n6yh

Udostępnij się! Pomóż nam zbudować podjazdy dla wózków w Jazdowie i przeciwdziałać wykluczeniu!

Udostępnij się! Pomóż nam zbudować podjazdy dla wózków w Jazdowie i przeciwdziałać wykluczeniu!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 126 zł 
z 2 000
106%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 934 419 zrzutek i zebrali 922 400 406 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"Spa dla Mam. Wspieramy Mamy" troszczy się o tych, którzy bez przerwy troszczą się o innych – o bliskich osób z niepełnosprawnością. Działamy na różne sposoby: prowadzimy telefon zaufania, docieramy do mam z masażami albo czymś, co pozwoli im mieć chwilę dla siebie.


We wrześniu i październiku organizujemy Wytchnieniownię na Jazdowie. Opiekunowie znajdą trochę relaksu, a dzieci i dorosłe osoby z niepełnosprawnością będą w tym czasie miały zapewnioną profesjonalną opiekę i zajęcia. Udział jest bezpłatny, więcej informacji i zgłoszenia tutaj: https://www.facebook.com/events/233875477912000


Działając w Jazdowie ze smutkiem odkryliśmy, że do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową dostosowany jest tylko jeden domek. Bariery architektoniczne uniemożliwiają wejście do domków w Jazdowie np. osobom na wózku, z wózkiem dziecięcym itp. Postanowiliśmy to zmienić - uważamy, że takie miejsce jak Jazdów powinno być dostępne dla wszystkich i nie wykluczać!


W ramach warsztatu Udostępnij się! zbudujemy podjazd do domku 10/5!gb1b4ae72f044309.png


Zorganizujemy również webinar ze specjalistką - architektką prof. Kuryłowicz na temat przystosowywania przestrzeni do potrzeb wszystkich.


Wydamy też przystępną instrukcję na temat usuwania barier architektonicznych, żeby więcej miejsc nie tylko na terenie Jazdowa mogło z tego skorzystać


Wytchnieniownia współfinansowana jest ze środków Budżetu Obywatelskiego m.st Warszawy w ramach Otwartego Uniwersytetu Jazdów. Potrzeba jednak większej ilości funduszy, żeby pokryć dodatkowo koszty projektu budowy podjazdu, a także niezbędnych materiałów.

ef8a3e8cc440f8ef.jpeg

Pomóżcie nam sprawić, by wspaniała przestrzeń osiedla Jazdów nikogo nie wykluczała i zadbać o to, żeby wiedza o dostępności architektonicznej szła w świat!Więcej o nas:

facebook.com/spadlamam

instagram.com/spadlamam.wspieramymamy

wspieramy-mamy.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 64

 
Dane ukryte
200 zł
BC
Bożena Cz.
100 zł
MC
Mariusz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PP
Patrycja
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
Agnieszka Krasowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Jesteście cudowne i pozdrowienia dla pewnej Pani weterynarz Sto lat!

    10 zł