id: 9b2at2

Zbiórka na Oprawę!

Zbiórka na Oprawę!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 842 zrzutki i zebrali 1 199 827 301 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przed nami kolejny mecz z kompletem widzów na trybunach, a jak dobrze wiecie, na takie mecze czeka się całymi latami. W tym sezonie mamy to szczęście, że swoją postawą drużyna sprawiła, że po raz drugi 40 tysięcy kibiców odlicza dni i godziny do kolejnego spotkania Śląska. Cały czas napływają do nas słowa uznania za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas ostatniego meczu z Legią, a efekt ciężkiej pracy fanatyków Śląska wielu z was mogło podziwiać osobiście. Dlatego wspólnie z grupą @Ultravaganza postanowiliśmy zorganizować na spotkaniu z Rakowem kolejną oprawę.


Z racji tego, że nasz stadion do małych nie należy i każde przedsięwzięcie wiąże się z dużymi kosztami, postanowiliśmy zorganizować zrzutkę oraz kilka licytacji, aby uświetnić niedzielne widowisko Czasu jest bardzo mało, ale już wielokrotnie pokazaliście, że zawsze możemy na Was liczyć. W końcu każdemu kibicowi Śląska powinno zależeć, aby fanatycznym dopingiem i atmosferą ponieść swoją drużynę do kolejnego zwycięstwa w Ekstraklasie.


W jedności siła!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 640

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków