id: 9b3jrp

Rehabilitacja i terapia w walce ze Spectrum Autyzmu

Rehabilitacja i terapia w walce ze Spectrum Autyzmu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
15 838 zł 
z 30 000
52%
93 dni do końca
88 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • Kochani każda złotówka z wpłaconych pieniążków przeznaczone jest na wprowadzanie nowych terapii dla SZYMUSIA. Niedawno wprowadziliśmy nowa metodę Johansona, która polega na prowadzeniu treningów w postaci specjalnie pod Szymcia nagranej płyty z dźwiękami dostosowanej na podstawie Diagnozy oraz szczegółowego badania sluchu.  Co 6 tygodni zamawiana jest kolejna płyta i na bieżąco monitorowane są efekty wprowadzonej  terapii. 
   Jednoczenie w tej chwili wprowadzamy serię treningów w postaci elektrostymulacji buzi,  jamy ustnej i języka że względu na wielka potrzebę nieuwrażliwienia tych miejsc co w przyszłości zaowocuje (tak twierdzą logopedzi) i pozwoli w końcu Szymkowi otworzyć się i  zacząć się komunikować z najbliższymi.  Niestety treningi elektrostymulacji będą wymagały kilku serii po 10 zabiegów a to niestety nie jest refundowane z NFZ :( 😞,. 
  💙💙💜💜💜💜💙💙💙💙💙
   W najbliższym czasie planowane jest także  wprowadzenie suplementacji farmakologicznej, której oddziaływanie pozwoli na usprawnienie tych sfer mózgu, które  które że względu na spectrum autyzmu mają trudniejsze zadanie z wypracowaniem  pewnego rodzaju umiejętności społecznych,  a które u zdrowych  dzieci  przychodzi w sposób naturalny.  Niestety autyzm to zaburzenie neurologiczne nad którym trzeba pracować 24h ma dobę aby nasz dzielny wojownik miał podobne szanse w wejście w samodzielne i dorosłe życie. Stąd powstała inicjatywa aby założyć zrzutka.pl  https://zrzutka.pl/9b3jrpOraz dzięki ludziom dobrego serca została założona  grupa na facebooku  do prowadzenia różnego rodzaju licytacji charytatywnych celem zebrania środków na bardzo długą  i kosztowna terapię dla Szymka.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Kochani każda złotówka z wpłaconych pieniążków przeznaczone jest na wprowadzanie nowych terapii dla SZYMUSIA. Niedawno wprowadziliśmy nowa metodę Johansona, która polega na prowadzeniu treningów w postaci specjalnie pod Szymcia nagranej płyty z dźwiękami dostosowanej na podstawie Diagnozy oraz szczegółowego badania sluchu.  Co 6 tygodni zamawiana jest kolejna płyta i na bieżąco monitorowane są efekty wprowadzonej terapii. 


  Jednoczenie w tej chwili wprowadzamy serię treningów w postaci elektrostymulacji buzi, jamy ustnej i języka że względu na wielka potrzebę nieuwrażliwienia tych miejsc co w przyszłości zaowocuje (tak twierdzą logopedzi) i pozwoli w końcu Szymkowi otworzyć się i zacząć się komunikować z najbliższymi.  Niestety treningi elektrostymulacji będą wymagały kilku serii po 10 zabiegów a to niestety nie jest refundowane z NFZ :( 😞,. 


  💙💙💜💜💜💜💙💙💙💙💙


  W najbliższym czasie planowane jest także wprowadzenie suplementacji farmakologicznej, której oddziaływanie pozwoli na usprawnienie tych sfer mózgu, które które że względu na spectrum autyzmu mają trudniejsze zadanie z wypracowaniem  pewnego rodzaju umiejętności społecznych,  a które u zdrowych dzieci przychodzi w sposób naturalny.  Niestety autyzm to zaburzenie neurologiczne nad którym trzeba pracować 24h ma dobę aby nasz dzielny wojownik miał podobne szanse w wejście w samodzielne i dorosłe życie. Stąd powstała inicjatywa aby założyć zrzutka.pl 


  https://zrzutka.pl/9b3jrp


  Oraz dzięki ludziom dobrego serca została założona grupa na facebooku do prowadzenia różnego rodzaju licytacji charytatywnych celem zebrania środków na bardzo długą i kosztowna terapię dla Szymka. 💙💙💙

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nazywam się Szymuś urodziłem się w 33 tygodniu ciąży,niestety musiałem się pospieszyć z przyjściem na świat ze względu na mało sprzyjające warunki w brzuszku mojej mamusi tj nadciśnienie tętnicze.Po urodzeniu troszkę czasu spędziłem na oddziale neonatologii, gdzie miłe Panie bardzo o mnie dbały, żebym jak najszybciej mógł wrócić do swoich rodziców.Mój rozwój na początku nie wskazywał ,że coś jest ze mną nie tak ,jednak z biegiem czasu przestałem zauważać swoich bliskich i innych ludzi nie reagowałem na imię .Wtedy tez moi rodzice postanowili że spotkamy się ze specjalistą który pomoże mi zrozumieć dlaczego taki jestem.Niestety wszystkie te zachowania niezrozumiałe dla nikogo wskazały diagnozę autyzm dziecięcy.Zacząłem intensywną rehabilitację min zajęcia z pedagogiem ,logopedą,terapeutą od integracji sensorycznej i szeregiem innych osób, które pomagają mi wrócić do rzeczywistego świata,jednak w dzisiejszych czasach wszystko jest bardzo drogie ,dlatego muszę się zwrócić do Was do ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe ,żebym mógł kiedyś samodzielnie funkcjonować i wam podziękować za okazana pomoc i wsparcie. W tej chwili zbieramy na wdrażanie nowych metod terapii m.in Mikro polaryzacja mózgu, która przynosi bardzo dobre efekty lecz wymaga kilku sesji a to się wiąże niestety z dużym nakładem finansowym. Ponadto pragniemy w dalszym ciągu kontynuować turnusy rehabilitacyjne które jak wiadomo nie są tanie ale dają bardzo dobre efekty co wspaniale rokuje na przyszłość i daje nadzieję na samodzielne wejście w dorosłe życie naszego Szymusia. Zdajemy sobie sprawę że jest to proces bardzo długi i niezwykle złożony jednakże nie zamierzmy się poddawać lecz będziemy walczyć i szukać coraz to nowszych innowacyjnych metod wspomagania rozwoju naszego małego wojownika.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 88

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 924 zrzutki

i zebrali

835 108 700 zł

A ty na co dziś zbierasz?