id: 9bh249

Skazani na walkę z patologią państwa

Skazani na walkę z patologią państwa

60 152 zł z 50 000 zł
120%
zakończona 12.01.2020r
1064 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dzisiaj sąd skazał mnie prawomocnym wyrokiem na 5 tysięcy złotych grzywny i 10 tysięcy nawiązki na rzecz córki ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego. Za co? Ujawniliśmy, że była kuratorem 120-latka w nielegalnej reprywatyzacji kamienicy na Ochocie. Na jej skutek doszło do dramatu lokatorów i czterech przedwczesnych zgonów. Zostałem skazany za to, że walczyłem po stronie słabszych i sprawiedliwości. Za to, że byłem twarzą tego ruchu. Jestem jedyną osobą skazaną dwukrotnie prawomocnym wyrokiem w sprawach związanych z aferą reprywatyzacyjną Elity chcą, żebyśmy przestali walczyć z korupcją, układami i patologiami. Ich niedoczekanie.


Od 2013 roku walczymy z korupcją w stolicy. Udowodniliśmy, że jesteśmy skuteczni w walce z mafią reprywatyzacyjną. Ten wyrok sprawia, że nasza determinacja w walce o uczciwą stolicę i sprawiedliwe państwo tylko rośnie. Będziemy rozszerzać naszą działalność a nie ją zwijać. Jeśli chcecie mi w tym pomóc dorzućcie się na naszą walkę. Nigdy się nie poddamy. Nigdy nie pozwolimy na to, żeby Polska stała się łupem złodziei i cwaniaków, wykorzystujących słabość państwa, krzywdząc ludzi, żeby dorabiać się fortun. Warszawa to tylko jeden z wielu przykładów. W całym krajów układów jest wiele więcej. Jeśli chcecie nas wesprzeć w dalszej walce dorzućcie się! I do zobaczenia w Twoim mieście.


Pieniądze pójdą na: opłaty sądowe, koszty przegranych procesów w sprawach cywilnych, działalność bieżącą stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa, promocję i nagłaśnianie przypadków nieprawidłowości funkcjonowania państwa poprzez produkcję filmów i reportaży, wykonywanie grafik, promocję postów, zbieranie materiałów, pokrycie kosztów podróży.

-----------

To nie jest zbiórka na karę. Tego zabrania prawo.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1064

TT
Szczepan Twardoch
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
650 zł
AD
500 zł
PP
Paulina Pietkiewicz
500 zł
PP
Paulina Pietrasik
500 zł
ID
500 zł
MS
Marcin Strzelczyj
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 65

 
2500 znaków
 • Grażyna Malenta

  Jesteś prawdziwym wojownikiem. Mamy szczęście.

 • Kamil Lewandowski

  BAAAAAARDZO ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Na tej zbiórce idzie dobrze, bo już mamy na koncie 570 złotych i już 9 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • Grzegorz Szymańczuk

  pomóż pieskowi<3 nr zrzutki y88bfc wystarczy wpisac w wyszukiwniu za stronie zrzutki.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zdrowia, cierpliwości, wytrwałości optymizmu!!!!!!!!!!!!!!!

  25 zł
 • MG
  Marcin Goettig

  powodzenia!

  100 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

719 202 zrzutki

i zebrali

495 405 191 zł

A ty na co dziś zbierasz?