Skazani na walkę z patologią państwa ID: 9bh249

Skazani na walkę z patologią państwa ID: 9bh249

60 152 zł z 50 000 zł

120%

60 152 zł

60 152 zł

z 50 000 zł

zakończona

zakończona

12.01.2020r

1064

1064

wspierających
120%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dzisiaj sąd skazał mnie prawomocnym wyrokiem na 5 tysięcy złotych grzywny i 10 tysięcy nawiązki na rzecz córki ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego. Za co? Ujawniliśmy, że była kuratorem 120-latka w nielegalnej reprywatyzacji kamienicy na Ochocie. Na jej skutek doszło do dramatu lokatorów i czterech przedwczesnych zgonów. Zostałem skazany za to, że walczyłem po stronie słabszych i sprawiedliwości. Za to, że byłem twarzą tego ruchu. Jestem jedyną osobą skazaną dwukrotnie prawomocnym wyrokiem w sprawach związanych z aferą reprywatyzacyjną Elity chcą, żebyśmy przestali walczyć z korupcją, układami i patologiami. Ich niedoczekanie.


Od 2013 roku walczymy z korupcją w stolicy. Udowodniliśmy, że jesteśmy skuteczni w walce z mafią reprywatyzacyjną. Ten wyrok sprawia, że nasza determinacja w walce o uczciwą stolicę i sprawiedliwe państwo tylko rośnie. Będziemy rozszerzać naszą działalność a nie ją zwijać. Jeśli chcecie mi w tym pomóc dorzućcie się na naszą walkę. Nigdy się nie poddamy. Nigdy nie pozwolimy na to, żeby Polska stała się łupem złodziei i cwaniaków, wykorzystujących słabość państwa, krzywdząc ludzi, żeby dorabiać się fortun. Warszawa to tylko jeden z wielu przykładów. W całym krajów układów jest wiele więcej. Jeśli chcecie nas wesprzeć w dalszej walce dorzućcie się! I do zobaczenia w Twoim mieście.


Pieniądze pójdą na: opłaty sądowe, koszty przegranych procesów w sprawach cywilnych, działalność bieżącą stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa, promocję i nagłaśnianie przypadków nieprawidłowości funkcjonowania państwa poprzez produkcję filmów i reportaży, wykonywanie grafik, promocję postów, zbieranie materiałów, pokrycie kosztów podróży.

-----------

To nie jest zbiórka na karę. Tego zabrania prawo.

Wpłacający1064

S
Szczepan Twardoch
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Ludwik Trammer
650 zł
AD
Adam Dobrowolski
500 zł
PP
Paulina Pietkiewicz
500 zł
PP
Paulina Pietrasik
500 zł
ID
Igor Downar-Zapolski
500 zł
MS
Marcin Strzelczyj
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze66

 
2500 znaków
 • Grażyna Malenta

  Jesteś prawdziwym wojownikiem. Mamy szczęście.

 • Kamil Lewandowski

  BAAAAAARDZO ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Na tej zbiórce idzie dobrze, bo już mamy na koncie 570 złotych i już 9 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • Grzegorz Szymańczuk

  pomóż pieskowi<3 nr zrzutki y88bfc wystarczy wpisac w wyszukiwniu za stronie zrzutki.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zdrowia, cierpliwości, wytrwałości optymizmu!!!!!!!!!!!!!!!

  25 zł
 • MG
  Marcin Goettig

  powodzenia!

  100 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

498 095 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?