id: 9brpn3

Nowe auto strażackie dla OSP Dąbrowa Rusiecka

Nowe auto strażackie dla OSP Dąbrowa Rusiecka

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 420 zł
z 50 000
6%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 978 815 zrzutek i zebrali 998 805 520 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Straż to nie tylko remiza i sprzęt, ale też ludzie, którzy tę jednostkę tworzą. 

Ludzie, którzy o każdej porze dnia i nocy są gotowi, by nieść pomoc innym.

To już 75 lat, gdy nasza jednostka jest zawsze w gotowości.

Czas naszego starego wozu bojowego powoli się kończy, a bez niego nie będziemy w stanie dojechać do zdarzenia, by nieść pomoc potrzebującym.

Dziś my zwracamy się z prośba, do ludzi o dobrych sercach.

Chcielibyśmy prosić każdego, kto może i chce, o wsparcie naszej zbiorki na samochód, dzięki któremu będziemy mogli dalej przez kolejne lata wypełniać swoją misję.

Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrowie Rusieckiej, mimo że nie jest jednostką w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, to i tak aktywnie uczestniczy w działaniach ratowniczych realizowanych na terenie gminy oraz powiatu.

Możemy pochwalić się stuprocentowym udziałem w zadysponowanych działaniach ratowniczych, jak i w licznych działaniach społecznych. Staramy się pomagać naszym mieszkańcom nie tylko poprzez działania ratowniczo – gaśnicze, ale również różne akcje społeczne. Wyposażenie naszej jednostki w sprzęt potrzebny do ratowania zagrożonego mienia, zdrowia oraz życia naszych mieszkańców jest w średnim stanie, dlatego teraz to my potrzebujemy Waszej pomocy. Na wyposażeniu jednostki znajduje się obecnie jeden wysłużony ,prawie 30 letni samochód marki Opel, który zaczyna przysparzać nam coraz więcej problemów. Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim potrzebującym naszej pomocy musimy posiadać nowoczesny sprzęt ratowniczo-gaśniczy.

W związku z tym zwracamy się do Państwa o pomoc w zakupie nowego samochodu, który usprawniłby podejmowanie działań przez naszą jednostkę.

Mamy nadzieję, że ta zrzutka umożliwi nam spełnienie naszych marzeń o nowym samochodzie, który będzie służył w naszej jednostce kolejne dekady. My, jako strażacy staramy się robić wszystko, aby nasza jednostka w dalszym ciągu mogła służyć naszym mieszkańcom o każdej porze dnia i nocy. Dla Was idziemy w ogień 🔥 .


Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie Rusieckiej

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 34

 
Dane ukryte
100 zł
IL
Ilona
50 zł
DR
Druhna Renata
50 zł
KL
Katarzyna Lolo
20 zł
JA
Janeczek
178 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AR
Arkadiusz
100 zł
DA
Druh Adrian
50 zł
BW
Bartłomiej Wirkijowski
1 zł
3+
5-set +
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków