id: 9brxtm

Remont domu p.Basi

Remont domu p.Basi

4 430 zł 
z 10 000 zł
44%
zakończona 29.11.2020r
85 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

n844bbe55cd3f178.jpeg Pani Basia z miejscowości Poręba w gminie Żarnów, przejęła opiekę nad 11-to letnim obecnie Bartkiem po śmierci jego rodziców. Z powodu biedy i fatalnego stanu domu w którym mieszkają, zachodzi obawa że dziecko zostanie umieszczone w placówce opiekuńczej.

Nazywam się Sebastian Domaradzki, prowadzę informacyjną stronę www.sulejow24.com O pomoc dla Pani Basi oraz Bartka poprosiła mnie Pani Ania wraz z synem Dawidem. Pani Ani dom spłonął w 2018 roku, to wtedy jej syn został bohaterem ratując rodzinę z płomieni a moja strona była jednym z największych kanałów pomocy dla p.Ani. Dziś oboje zostają bohaterami, pomagając innym, a ja swoją skromną pomocą i dużym zasięgiem strony wspomagam ich.


Potrzeby są ogromne, to jest dom 80-cio metrowy, nie remontowany od 30-tu lat. Jeśli nie uda się pomóc, Pani Basia zostanie w nim sama, a Bartek trafi do placówki opiekuńczej.


https://sulejow24.com/pani-basia/Aktualizacja!!! Duże zmiany jeśli chodzi o opiekę ze strony instytucji, w piątek od samego rana trwały konsultacje z pracownikami GOPS oraz Starostwa Powiatowego. Podstawowa i najważniejsza wiadomość, nie prowadzi się żadnego postępowania w sprawie umieszczenia chłopca w placówce opiekuńczej!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 85

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 939 zrzutek

i zebrali

810 064 956 zł

A ty na co dziś zbierasz?