id: 9bwgj3

Start amatorów-pasjonatów w terenowym wyścigu trwającym 24h - GORM

Start amatorów-pasjonatów w terenowym wyścigu trwającym 24h - GORM

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 375 zrzutek i zebrali 1 165 363 429 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Poszukujemy osób chętnych wspomóc nasz start w zawodach GORM 24h na torze offroadowym w Olszynie w dniach 16-18 sierpnia 2019. Start w zawodach to ogromne wyzwanie dla naszej załogi i sprzętu, gdyż klasa w której chcemy wystartować to IRONMAN"-1 kierowca i 1 pilot, przez cały dwudziestoczterogodzinny odcinek rajdu.

Sprzęt, którym planujemy podjąć walkę to japoński majstersztyk-Suzuki Vitara z potężnym silnikiem o pojemności 1600cm, legitymujący slę zawrotną mocą 80 koni mechanicznych (to Jest ten wzmocniony). Zawsze staramy się trzymać zasady fair-play, więc na czas startu planujemy ograniczyć moc auta, oraz jechać na trzech kołach aby dać szanse niemieckim maszynom z V8 pod maską. Ciekawostką, dotyczącą historii tego auta, jest udział w zdjęciach do filmu "Szybcy i Wściekli" ale Vin Diesel nie ogarniał tej mocy co można zobaczyć na niepublikowanym nigdzie wcześniej zdjęciu z planu filmowego. Fundusze, o ktore walczyny chcemy przeznaczyć na zakup ok 350 litrów paliwa potrzebnego na czas zawodów, oraz zakup części, które są narażone na ekstremalne warunki i będą potrzebowały wymiany podczas trwania rajdu. W zamian za pomoc i wsparcie oferujemy oczywiście miejsca reklamowe na naszym aucie oraz przejażdzkę naszym autem trasą tegorocznego GORM'u, z samym Jeremym Clarksonem z TOP GEAR za kierownicą auta. (Wysłalismy już do niego maila w tej sprawie. Nie powiedział "nie" także ponoć ma być) :-)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

AK
Anna Kantor
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MZ
Malgorzata Zielińska
100 zł
AK
Asia, Krzysiu, Zosia i Filip
100 zł
KR
kruczki
100 zł
KS
Krzysztof Stańczyk
100 zł
DP
Dariusz Pawłowicz
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MZ
Marcin Zielinski
50 zł
AB
Ania i Robert
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków