id: 9bzcn4

Prokurator Generalny atakuje Marsz Niepodległości! - wspieraj nasze działania

Prokurator Generalny atakuje Marsz Niepodległości! - wspieraj nasze działania

Nasi użytkownicy założyli 1 177 933 zrzutki i zebrali 1 231 110 037 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Prokurator Generalny Adam Bodnar atakuje polskich patriotów!

 

Upolityczniona prokuratura oskarża organizatorów i uczestników Marszu Niepodległości z 2017 r. o publiczne propagowanie totalitaryzmu i zapowiada wznowienie postępowania w tej sprawie! Przypomnijmy tę historię.


W 2017 r. Adam Bodnar, ówczesny Rzecznik Praw Obywatelskich, składa zawiadomienie w sprawie propagowania ustroju totalitarnego podczas Marszu Niepodległości. W 2019 r. prokuratura postępowanie umarza, gdyż nie wykryto sprawców rzekomego przestępstwa i - co więcej - stwierdzono brak znamion przestępstwa. Adam Bodnar skarży postanowienie prokuratury o umorzeniu do sądu, ale bez powodzenia. Teraz Adam Bodnar jako Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny wraca do sprawy sprzed 7 lat, wykorzystując piastowaną funkcję do działań wycelowanych w Marsz Niepodległości, jego organizatorów – Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” – oraz uczestników, setek tysięcy Polaków, którzy 11 listopada w Warszawie corocznie manifestują swój patriotyzm i przywiązanie do idei niepodległej i suwerennej Ojczyzny.


Skandaliczna decyzja Adama Bodnara jest kontynuacją politycznych ataków obecnej władzy na Marsz Niepodległości. Przypomnijmy, że to za czasów pierwszego rządu Donalda Tuska dochodziło do największych prowokacji wobec uczestników Marszu Niepodległości. To wówczas przeciwko polskim patriotom na ulice Warszawy wyjeżdżały Tajfuny, potocznie zwane policyjnymi polewaczkami; uczestników pałowano i strzelano do nich z broni gładkolufowej. Obecna polityka Adama Bodnara to ponury powrót do tych czasów. Nie mamy wątpliwości, że rząd i władze Warszawy będą robić wszystko, by marginalizować Marsz Niepodległości - największą patriotyczną manifestację w Europie i zastraszać jej uczestników. 11 listopada spodziewamy się znowu prowokacji i stosowania przez policję środków przymusu bezpośredniego. By Marsz Niepodległości przeszedł bezpiecznie w tym roku musimy dołożyć jeszcze więcej starań w przeszkolenie Straży Marszu oraz znacznie zwiększyć ilość jej zastępów. Tylko obecność wykwalifikowanej rzeszy służb porządkowych, umiejętnie zarządzających tłumem, zagwarantuje bezpieczny przemarsz zgromadzenia.


Kłamstwa władzy, by wyniszczyć patriotyzm!


Oskarżanie polskich patriotów o faszyzm znamy z historii Polski. Propaganda komunistyczna posługiwała się tym mitem w walce z podziemiem zbrojnym po II wojnie światowej. Pod takimi zarzutami dochodziło do politycznych procesów i mordów sądowych na polskich patriotach, których jedyną „winą” było przywiązanie do Boga, Honoru i Ojczyzny. Dziś do komunistycznych wzorców propagandy zdaje się sięgać Adam Bodnar, wznawiając postępowanie przeciwko Marszowi Niepodległości i atakując polskich patriotów, którzy demonstrują w dniu 11 listopada swe umiłowanie Ojczyzny i stają tego dnia w obronie interesu narodowego; w obronie suwerenności Polski.


gmvOeIAxpHOSlSE2.png


Nie damy się zastraszyć! Nieustannie będziemy bronić interesu narodowego!

 

Wiemy, że za Marszem Niepodległości stoi kilkaset tysięcy polskich patriotów! Dołącz do walki o nasze wspólne prawo do swobodnego manifestowania i działania! Twoje wsparcie pomoże nam wygrać z oszczerstwami obecnej władzy! Codziennie bronimy interesu narodowego, dobrego imienia Marszu Niepodległości i jego uczestników. Będziemy bronić Polski, będziemy bronić Marszu Niepodległości, także teraz, gdy oskarżani jesteśmy o publiczne propagowanie totalitaryzmu! Wspieraj nas, byśmy mogli nadal zabierać głos w sprawach ważnych dla Polski. Wcielamy postawę patriotyczną w życie i za to właśnie jesteśmy atakowani.


Nasze działania to nie tylko organizacja największej w Europie manifestacji patriotycznej! Co robimy?

Wysyłamy listy otwarte do przedstawicieli władzy.

Uczestniczymy w posiedzeniach komisji sejmowych.

Bierzemy udział w konsultacjach publicznych procedowanych zmian prawnych.

Współorganizujemy petycje i protesty.

Współorganizujemy upamiętnienia wydarzeń historycznych i bohaterów narodowych.


Jak wykorzystamy Twoją darowiznę?

30 zł - tyle kosztują 3 znicze, które zapalamy dla upamiętnienia bohaterów narodowych;

50 zł - tyle kosztuje prowiant dla 2 strażników na dzień Marszu Niepodległości;

100 zł - tyle kosztuje praca informatyka przy postawieniu strony internetowej z petycją;

150 zł - tyle kosztuje przeszkolenie 1 strażnika w zakresie pierwszej pomocy i zarządzania tłumem;

200 zł - co najmniej tyle kosztuje 1 godzina pracy eksperta nad przygotowaniem stanowiska do listów otwartych, komisji sejmowych, konsultacji publicznych;

550 zł - tyle kosztują 4 stumetrowe liny do zabezpieczenia trasy.


Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne! Dzięki Tobie możemy kontynuować naszą misję. Wspólnie walczymy o suwerenność Ojczyzny. Przekaż darowiznę! Zaniesiemy Twój głos, gdy będziemy stawać w obronie Polski i w obronie Marszu Niepodległości.


4Zy1ab1dt5l265ek.png


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 91

AL
Artur Leski
20 zł
EK
Ewa
50 zł
 
20 zł
ZO
Zbig
50 zł
DK
Dariusz Krajewski
20 zł
TR
tadeusz reklewski
100 zł
MK
Maria Kostrzewa
GE
Gerard
100 zł
NS
Natalia
HZ
Halina Zajczyk
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Agnieszka Skarbek

    Nie mogę doczekać się kolejnego Marszu Niepodległości, kiedy to Polacy ponownie zjadą z całego kraju do Warszawy, aby się zjednoczyć, pokazać swój patriotyzm i solidarność. Pamiętajmy, iż: „Wolność nie jest nam dana raz na zawsze, wolność stale trzeba zdobywać. Przychodzi jako dar, utrzymuje się poprzez zmagania. Całym sobą płacisz za wolność”.

    • Pani Agnieszko, także czkamy już na Marsz Niepodległości. To dla nas zwieńczenie całorocznej pracy i przeżywane dumnie wolność i umiłowanie Ojczyny. Piękne słowa Pani przytoczyła. W odpowiedzi podzielimy się takimi, które od jakiegoś czasu w nas pracują. Św. Jan Paweł II powiedział: "Los Ojczyzny dziś leży w Waszych rękach, nie jutro! Jutro będzie takie, jakie sami sobie utworzycie. Oby to nie było jutro bez Ojczyny." Do zobaczenia na 11 listopada!