id: 9c66tv
fly_more_bronco10
fly_more_bronco10
Aktualności3
-
Brakuje jeszcze 1350 zł
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Zrzutka drona dla bronco10 do dokumentowania postępów na budowie dróg i infrastruktury miejskiej na SkyscraperCity (Forum Polskich Wieżowców)
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
życzę wysokich lotów i pięknych zdjęć. Chętnie obejrzałbym również relacje z budowy drogi S19.
całej nie obiecuję ale specjalnie dla Ciebie podjadę na odcinkek w pobliżu Lublina :-)
Bronco, POW nam stygnie! Dosłownie masa stygnie a przelotów brak... beton dojrzewa.
oglądam i podziwiam od kilku miesięcy, konieczne będą fotorelacje przed finalizacją POW:)
pozdrawiam
Bronco10, czekam z niecierpliwością na relacje z nowego drona. Powodzenia!
fasson życzy udanych lotów