id: 9c8wwg

Na powrót do zdrowia Marcina Klabana

Na powrót do zdrowia Marcina Klabana

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 200 zrzutek i zebrali 1 199 694 276 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

27. sierpnia br. Marcin wyjechał w swoje ukochane Bieszczady. Podczas schodzenia z gór “źle stanął”, poczuł silny ból w plecach. Odniósł wrażenie, że niefortunnym stąpnięciem nadwyrężył kręgosłup, dlatego wrócił wcześniej do domu, gdzie dolegliwości bólowe zaczęły się nasilać. Z każdym kolejnym dniem było coraz gorzej, do tego stopnia, że 16. września nastąpił u Marcina częściowy niedowład nóg.

 

Diagnoza powaliła całą rodzinę na kolana: nowotwór kręgosłupa. Nowotwór zajął cały kręg, kanał rdzenia i żebro, a w wyniku tego doszło do złamania kręgosłupa.

 

28. września Marcin przeszedł bardzo długą i skomplikowaną operację usunięcia części kręgosłupa, zastąpienia go implantem, a także usunięcia żebra i guza. Teraz czeka Go długa rehabilitacja i dalsze leczenie onkologiczne.

 s655c4380b0fa560.jpg

Marcin ma 47-lat. Jest oddanym mężem i ojcem dwóch córek. Dotychczas był głównym żywicielem rodziny. W najbliższych miesiącach nie wróci do pracy, a jako freelancer nie otrzyma na zwolnieniu żadnego wynagrodzenia. Pensja jego żony nie jest w stanie pokryć wszystkich obecnych wydatków rodziny, dlatego zwracamy się o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie onkologiczne i wielomiesięczną rehabilitację.

 

Dziękujemy.

c64bc223c76fae4e.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1561

preloader

Komentarze 40

 
2500 znaków