id: 9c9eyr

Memoriał Pawła Krakowskiego

Memoriał Pawła Krakowskiego

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 627 zrzutek i zebrali 1 165 867 278 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mija już prawie rok od momentu, gdy dostaliśmy smutną wiadomość o śmierci naszego przyjaciela. Paweł był jedną z barwniejszych postaci naszego szybowcowego światka. Wielu z nas przeżyło z Pawłem niejedną niezapomnianą przygodę, w powietrzu, na ziemi czy na wodzie. Paweł był też jednym z "ojców" i wielkim propagatorem odnowienia metody startu za samochodem. Aby te historie nie uległy zatraceniu aby Pamięć o Pawle pozostała z nami na długo aby jego dzieło żyło. Chcemy co roku upamiętnić go organizując autoholowy MEMORIAŁ PAWŁA KRAKOWSKIEGO połączony ze zbiórką pieniędzy na hole dla Juniorów podczas Mistrzostw Polski. W poprzednim roku podczas pożegnania Pawła pomogliśmy 35 Juniorom 122 razy wystartować do konkurencji Mistrzostw Polski.

Zapraszamy wszystkich pilotów szybowcowych, kolegów i przyjaciół Pawła do udziału w Memoriale.

W dniu 4 kwietnia 2020 zorganizujemy loty za samochodem - koszt udziału to dobrowolna wpłata na zrzutkę. Ilość miejsc ograniczona. Po lotach przeniesiemy się pod wiatę na ognisko.

Start godzina 9:00 Aeroklub Ostrowski lotnisko Michałków.

Możliwa kontynuacja lotów w niedzielę 5 kwietnia. W przypadku zapowiedzi złej pogody Memoriał może zostać przesunięty na 18 kwietnia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

MG
Michał Grzelak
400 zł
AK
Anna Krakowska
100 zł
MM
50 zł
PB
50 zł
MC
Maciej Całka
50 zł
DM
Dawid Mierkiewicz
50 zł
MJ
MARCIN JAROS
50 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków