id: 9d6d3f

Monitoring Rozlewiska Małej

Monitoring Rozlewiska Małej

Nasi użytkownicy założyli 912 558 zrzutek i zebrali 874 722 192 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Drogie i Drodzy wspierający, chciałem Wam jeszcze raz serdecznie podziękować! 

  Pieniądze już zostały zagospodarowane i wkrótce mam nadzieję będę mógł Wam w pierwszej kolejności pokazać film znad Małej 💦💚 nie będę podawał szczegółów sprzętu ani zabezpieczeń oraz lokalizacji. Niestety moja otwartość w tym względzie zadziałała przeciwskuteczne jak wiecie… Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasze zaufanie w tym względzie że Wasze zrzutki zostały dobrze zagospodarowane. Wypatrujcie relacji i filmów z Rozlewiska! image


  Serdecznie Was pozdrawiam i dziękuję za zaangażowanie i wsparcie!

  Daniel Petryczkiewicz
  Znad Małej
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drogie i Drodzy,

jak wiecie, dzisiaj w nocy ukradziono z Rozlewiska i okalającego lasu 3 fotopulapki, które monitorowały to unikalne miejsce. Rejestrowały przyrodę, zwierzęta ale też ludzi, którzy przyjeżdzają z zamiarem dewastacji takich miejsc - wyrzucania śmieci, rozjeżdżania quadami, terenówkami czy motocrossami. Ktoś ukradł te fotopulapki z rozmysłem i planowo. Obawiam się, że ma to związek z zaostrzeniem kar za przestępstwa przeciwko środowisku. Komuś się to nie podoba, że nad Rozlewiskiem i lasem dookoła czuwają wrażliwe oczy. 


Niestety nie możemy zbytnio liczyć na nasze państwo czy władze lokalne w tym względzie. Nie wiem jak zamierzają wprowadzić egzekucje nowego prawa, ale nie zamierzam czekać aż machina biurokratyczna się przetoczy a w tym czasie zginą kolejne dzikie miejsca. Dlatego po raz kolejny biorę sprawy w swoje ręce i proszę Was o pomoc. Profesjonalne fotopulapki z namierzeniem gps i GSM kosztują spore pieniądze. Wiem też, że czas jest najcięższy z możliwych. Wszyscy martwimy się o zupełnie inne rzeczy. Ja jednak jestem zwolennikiem zmiany słynnego powiedzenia i uważam, że należy dbać o róże szczególnie wtedy, kiedy płoną lasy. Bo po każdej wojnie, po każdym kryzysie i rewolucji przychodzi poniedziałek i trzeba posprzątać. Kto to zrobi jeśli nikogo nie będzie? Dlatego mimo wszytko proszę Was o pomoc. Wstępnie 5.000 zł pozwoli na zakup 2 fotopulapek i systemu, ktory je zabezpieczy. Proszę tutaj o zaufanie - nie chce zdradzać szczegółów. 


Zrzutka jest doraźna. Będę pracował nad kontem Patronite aby zapewnić ciągłość swoim działaniom. Dam znać.


O moich działaniach możecie poczytać tutaj:

https://www.facebook.com/danielpetryczkiewicz/

https://www.instagram.com/daniel_petryczkiewicz/ https://youtube.com/user/petryczd a także posłuchać i oberjrzec w filmie:

Przygoda w Polskiej Amazonii

https://youtu.be/plkJw2aaFU4

lub podkaście:

https://open.spotify.com/episode/6IP7m42umpmsli5Tmowead?si=A_hJPmpURBmfPwUdTbylOg


Pozdrawiam

Daniel Petryczkiewicz 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 101

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Daniel Petryczkiewicz

  Pieniądze już zostały zagospodarowane i wkrótce mam nadzieję będę mógł Wam w pierwszej kolejności pokazać film znad Małej 💦💚 nie będę podawał szczegółów sprzętu ani zabezpieczeń oraz lokalizacji. Niestety moja otwartość w tym względzie zadziałała przeciwskuteczne jak wiecie… Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasze zaufanie w tym względzie że Wasze zrzutki zostały dobrze zagospodarowane. Wypatrujcie relacji i filmów z Rozlewiska!

 • Daniel Petryczkiewicz

  Drogie i Drodzy wspierający, chciałem Wam jeszcze raz serdecznie podziękować!

 • Kamil Jankowiak

  Popieram każdą akcję pro natura a jeśli ktoś chciałby ratować przyrodę jeszcze bardziej fundamentalnie- zapraszam na moją zrzutkę i bloga: magnetartechproject

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nieustający szaunek i podziw dla Twojego zaangażowania

  120 zł
 • HG
  Hanya

  Powodzenia! Dziękuję za to co robisz!

  150 zł