id: 9dedr4

Bezpłatne Wsparcie pedagogiczno-psychologiczne dla Dzieci i Młodzieży

Bezpłatne Wsparcie pedagogiczno-psychologiczne dla Dzieci i Młodzieży

Opis zrzutki

 

Dołącz do nas i pomóż nam stworzyć miejsce przyjazne dla Dzieci i Młodzieży

 

Zajmuję się terapiami dla osób dorosłych i terapiami dla par, które chcą naprawić swoje relacje.  Kilka razy dziennie, dzwonią Rodzice szukający pomocy dla swoich Dzieci. Chcemy im pomóc!

 

Na co zbieramy?

 

·      organizację bezpłatnej pomocy dla Dzieci i Młodzieży. Dzieci będą wspierane przez nauczycieli i terapeutów. Zbliża się czas wakacji, rodzice pracują i Dzieci muszą spędzać same czas. Często jest to czas spędzony przy ekranie telefonu lub komputera.

 

 

·      organizację bezpłatnych warsztatów dla Rodziców, którzy chcą zrozumieć swoje dziecko, mają problemy z komunikacją

 

·      bezpłatną pomoc dla Dzieci i Młodzieży w ciężkim czasie. Np. rozwód rodziców, utrata bliskiej osoby.

 

 

Dlaczego Państwa pomoc jest tak ważna?

 

Wsparcie pedagogiczno-psychologiczne w Polsce dla Dzieci i Młodzieży jest w Polsce na poziomie alarmującym. Oczekiwanie na wizytę u specjalisty wiąże się z długim oczekiwanie, a nie każdego Rodzica stać na odpłatne wizyty. 

Z powodu zaburzeń psychicznych co 11 minut umiera dziecko

Co siódme dziecko na świecie zmaga się z problemami psychicznymi. W Polsce aż 630 tys. dzieci potrzebuje stałego wsparcia specjalistów. Drugą najczęstszą przyczyną śmierci młodych ludzi w Europie jest samobójstwo.

Dzieci, które żyją w ciągłym poczuciu zagrożenia podczas wojen i konfliktów, które dorastają w skrajnym ubóstwie i na uchodźstwie, doświadczają przemocy i wyzysku - są w grupie podwyższonego ryzyka. Nie poradzą sobie bez naszego wsparcia. 

Aktywne słuchanie i wspierająca rozmowa

Kryzysy wieku młodzieńczego są splotem wielu trudnych do samodzielnego przezwyciężenia problemów. Dzieci i młodzież szczególnie w tych momentach potrzebują wsparcia najbliższych, ponieważ zazwyczaj nie potrafią jeszcze samodzielnie poradzić sobie z własnymi emocjami. Nierzadko z perspektywy dorosłego troski najmłodszych są łatwe do przezwyciężenia, podczas gdy dla dziecka stanowią poważny problem.

Warto być czujnym i nauczyć się rozpoznawać sytuacje, w których młody człowiek potrzebuje wsparcia. Wśród objawów, które najczęściej pojawiają się w momentach stresu, napięcia i lęku mogą być m.in.: zaburzenia snu, obniżenie odporności organizmu, przyspieszone bicie serca, apatia, milczenie, ale też drażliwość i zachowania agresywne, spadek nastroju i smutek, zaniedbywanie obowiązków i dotychczasowych zainteresowań czy wycofanie z życia społecznego.

Umiejętność słuchania bez wyciągania pochopnych wniosków i formułowania krytycznych ocen są kluczowe dla zrozumienia stanu emocjonalnego dziecka. Otwarcie na młodego człowieka, życzliwa postawa i wspierająca rozmowa dadzą mu nie tylko poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia, ale przede wszystkim zbudują poczucie bliskości i zaufania.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

MB
Kaziu
20 zł
LK
Lena Karmelita
50 zł
AM
Sąsiadka
100 zł
EB
Elżbieta Biernacka
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!