id: 9dwegs

Koncert Ga-Ga Zielone Żabki - transmisja live z Zamek Nadaje

Koncert Ga-Ga Zielone Żabki - transmisja live z Zamek Nadaje

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 939 zrzutek i zebrali 1 199 881 832 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Byliśmy dobrej myśli, jesień i zimę 2020 planowaliśmy jako czas koncertowy, niestety wszystkie zaplanowane koncerty musieliśmy odwołać ze względu na epidemiczne okoliczności... Nasza działalność koncertowa, którą podejmujemy od wielu lat wyhamowała... brakuje nam tych koncertowych spotkań, wzajemnej wymiany energii... ale nie wymiękamy i działamy dalej!


Wiosną gdy pandemiczne czasy pierwszy raz uderzyły w nas wszystkich, bez ociągania przygotowaliśmy transmisje live, bo przecież punk poradzi sobie w każdych warunkach! Mimo, że nie mieliśmy zaplecza technicznego, nadawaliśmy za pomocą urządzeń, które mieliści pod ręką, grając dawaliśmy z siebie maksimum energii... kiedy w lecie koncerty ruszyły i mogliśmy spotkać się z Wami twarzą w twarz, bardzo często słyszeliśmy, że nasze transmisje podnosiły Was na duchu, dodawały energii i radości - słuchając Was serce rosło i cieszyliśmy się, że mogliśmy zrobić coś dobrego w tym trudnym czasie!


Bogaci w te doświadczenia przygotowujemy kolejną transmisję z Zamek Nadaje! Od czasu pierwszych transmisji pracowaliśmy nad rozbudowaniem infrastruktury technicznej, dzięki temu będziemy mogli zagrać w pełnym składzie, na specjalnie przygotowanej zamkowej scenie. Transmisję będziemy udostępniać za darmo w sieci, żeby każdy mógł ją obejrzeć i naładować się energią. Przy czym zwracamy się do wszystkich, którzy mają taką możliwość o wpłaty na zrzutkę, każdy według swoich możliwość - to dla nas bardzo ważne wsparcie w tym czasie, za które z całego serca dziękujemy!


Koncert odbędzie się 13.12 - ta szczególna data, koresponduje z naszym przekazem, który przecież dobrze znacie... wolność, równość, braterstwo i oczywiście dużo miłości... jednym... no może dwoma słowami Rewolucja Świadomości!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 123

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków