id: 9dwegs

Koncert Ga-Ga Zielone Żabki - transmisja live z Zamek Nadaje

Koncert Ga-Ga Zielone Żabki - transmisja live z Zamek Nadaje

4 650 zł z 3 000 zł
155%
zakończona 20.12.2020r
123 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Byliśmy dobrej myśli, jesień i zimę 2020 planowaliśmy jako czas koncertowy, niestety wszystkie zaplanowane koncerty musieliśmy odwołać ze względu na epidemiczne okoliczności... Nasza działalność koncertowa, którą podejmujemy od wielu lat wyhamowała... brakuje nam tych koncertowych spotkań, wzajemnej wymiany energii... ale nie wymiękamy i działamy dalej!


Wiosną gdy pandemiczne czasy pierwszy raz uderzyły w nas wszystkich, bez ociągania przygotowaliśmy transmisje live, bo przecież punk poradzi sobie w każdych warunkach! Mimo, że nie mieliśmy zaplecza technicznego, nadawaliśmy za pomocą urządzeń, które mieliści pod ręką, grając dawaliśmy z siebie maksimum energii... kiedy w lecie koncerty ruszyły i mogliśmy spotkać się z Wami twarzą w twarz, bardzo często słyszeliśmy, że nasze transmisje podnosiły Was na duchu, dodawały energii i radości - słuchając Was serce rosło i cieszyliśmy się, że mogliśmy zrobić coś dobrego w tym trudnym czasie!


Bogaci w te doświadczenia przygotowujemy kolejną transmisję z Zamek Nadaje! Od czasu pierwszych transmisji pracowaliśmy nad rozbudowaniem infrastruktury technicznej, dzięki temu będziemy mogli zagrać w pełnym składzie, na specjalnie przygotowanej zamkowej scenie. Transmisję będziemy udostępniać za darmo w sieci, żeby każdy mógł ją obejrzeć i naładować się energią. Przy czym zwracamy się do wszystkich, którzy mają taką możliwość o wpłaty na zrzutkę, każdy według swoich możliwość - to dla nas bardzo ważne wsparcie w tym czasie, za które z całego serca dziękujemy!


Koncert odbędzie się 13.12 - ta szczególna data, koresponduje z naszym przekazem, który przecież dobrze znacie... wolność, równość, braterstwo i oczywiście dużo miłości... jednym... no może dwoma słowami Rewolucja Świadomości!Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 123

Michał Ławicki
5 zł
ŁS
Łukasz Słowiński
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
RJ
rzuc jakie drobne na wino
3,80 zł
 
Dane ukryte
100 zł
GM
Grzegorz Mazurek
100 zł
KK
Katarzyna Kwiatkowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
TP
Tomasz Pawlicki
50 zł
MS
Marcin Skowroński
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

722 399 zrzutek

i zebrali

498 929 640 zł

A ty na co dziś zbierasz?