id: 9e2s2r

na zakup głowicy do drukarki UV strukturalnej

na zakup głowicy do drukarki UV strukturalnej

1 796 zł z 6 000 zł
29%
zakończona 25.06.2021r
19 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności6

 • Dzięki Wam zebraliśmy około 1600 zł. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję.

  Na koniec prezentacji możliwości mojej maszyny chciałbym Wam pokazać bardzo wdzięczny temat. W tym roku zrobiliśmy niezwykłe pudełeczko dla Patrycji. Było wspaniałą pamiątką ze ślubu. Nadruk ten pokazuje jak można nadać klimat tego święta dzięki unikalnemu nadrukowi.

  Zapraszam Was do wspierania mojej zbiórki. Dzięki Wam będę mógł ponownie wrócić do tworzenia emocjonalnych przedmiotów.

  tfe91aae7d41c479.png

  Czytaj więcej
 • Witam serdecznie, załączone zdjęcie pokazuje długopis z nadrukiem unijnym. Dodatkowo ten nadruk jest strukturalny (wystaje ponad powierzchnię długopisu). Jest wiele firm, które realizując projekty unijne muszą uwzględnić uczestnictwo w nich na swoich upominkach reklamowych. Przy tak dużej ilości logotypów (znaków), z gwiazdkami, flagami itp. zaczyna się problem. Ta maszyna jest rozwiązaniem tych kłopotów.

  Jak widzicie moja maszyna jest bardzo uniwersalna. Niestety jest uszkodzona. Proszę jeszcze raz o Wasze wsparcie.ae7f563e52ac9689.png

  Czytaj więcej
 • Witam serdecznie, przedstawiam Wam kolejny przykład co moja drukarka UV potrafi zrobić. Tym razem nadruk na krążku hokejowym. Pokazuję tylko jedną stronę tego krążka. Wyobraźcie sobie, że na takim krążku może być podobizna idola hokeja, logo klubu, czy dowolny napis, życzenia itp. Oczywiście jest to nadruk strukturalny. Mam nadzieję, że Wam się podoba.

  Proszę wesprzyjcie moją zbiórkę na głowicę, abym mógł dla Was takie inspirujące nadruki wykonywać.

  pae3274238040a8c.png

  Czytaj więcej
 • Jedną z ważnych cech mojej drukarki UV jest unikalność druku. To nie jest jakaś tam kopia nadrukowana na dowolnym produkcie. Jest to rodzaj artystycznego utworu. Najbardziej to widać przy współpracy z artystami.

  Dzięki Michalinie, studentce Loughborough University, Loughborough, stworzyliśmy unikalną pracę przy wsparciu z Muzeum Mazowieckiego. Dzięki udostępnieniu fotokopii obrazu Teodora Axentowicza "WIOSNA" wykonaliśmy nadruk na pięknym pudełku na biżuterię. Taka praca wymaga wielu godzin obróbki zdjęcia aby w pełni wykorzystać możliwości maszyny, ale efekt jest wspaniały. To była wartościowa praca zaliczeniowa. Zapraszam innych artystów i studentów Akademii Sztuk Pięknych do współpracy.

  Jednocześnie zachęcam do wsparcia mojej zbiórki.

  Państwa pomoc pozwoli mi wykonać więcej takich prac. Dziękuję też przy tej okazji wszystkim tym, którzy już wsparli moją akcję.

  ia38eb2cd3bbac29.png

  Czytaj więcej
 • Zapewne chcielibyście zobaczyć jak może wyglądać pudełko na zdjęcia z nadrukiem zrobionym specjalnie dla Was. Dzięki uprzejmości Pana Michała i jego rodziny możecie zobaczyć nadrukowane pudełko w kształcie książki ze zdjęciem dziewczynki w komunijnym stroju. Takie rzeczy potrafi ta maszyneria. Pomóżcie abym mógł dalej sprawiać radość dzieciom, otrzymującym tak oryginalny prezent.

  i4fbcdc10232c423.png

  Czytaj więcej
 • Dziękuję pierwszym darczyńcom. Moje nadruki mogą sprawiać wiele radości szczególnie kiedy zrobimy na prezencie personalizację. Na ostatnim zdjęciu można zobaczyć, dzięki uprzejmości Joasi, jak stworzona została personalizacja. Wrażenie takiego prezentu jest przeogromne. Zostaje z nami na długo.

  vab108501c76d9d8.jpeg

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jestem właścicielem firmy reklamowej od ponad 28 lat. od niespełna 5 lat drukuję na unikalnej drukarce DCS z USA. Oznakowuję pudełka, obudowy i wiele innych drobiazgów według życzenia klientów. Nadruk jest niesamowity, dzięki technologii DCS mogę stworzyć nadruk wyczuwalny pod palcami, znaki i pismo dla niewidomych i wiele innych. Niestety pandemia spowodowała, że moja firma nie dysponuje już środkami, a niestety padła głowica w tej maszynie. Jestem zrozpaczony bo pojawili się nowi klienci, ale nie stać mnie aby tą moją kochaną maszynę naprawić. Proszę Was o wsparcie. Dla pierwszych 5, które zechcą wesprzeć nas co najmniej kwotą 500 zł wykonam po pięknym pudełku na zdjęcia.

Strona firmy gdzie można znaleźć opis mojej maszyny: www.wimat.com.pl.

Andrzej Matliński

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 19

 
Dane ukryte
400 zł
J
Joanna
200 zł
A
Amadeusz
100 zł
S
#SzefOkularów
100 zł
IO
Inga Obiesło
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EO
Elżbieta Obiesło
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
IZ
Iwona Zając
100 zł
AK
Anna Kubiatowicz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Kalinowa 7, 91-348

Łódź, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

742 436 zrzutek

i zebrali

526 859 969 zł

A ty na co dziś zbierasz?