id: 9e9n3x

GdzieNaWycieczke.pl – zaawansowana wyszukiwarka atrakcji i miejsc w pobliżu

GdzieNaWycieczke.pl – zaawansowana wyszukiwarka atrakcji i miejsc w pobliżu

6 012 zł 
z 10 000 zł
60%
zakończona 30.06.2022r
118 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Szukasz fajnych miejsc w Polsce? 

  Uwielbiasz zwiedzać, odpoczywać a może szukasz adrenaliny? Wyszukaj atrakcje blisko swojego miejsca zamieszkania. Tysiące atrakcji dostępnych za pomocą jednego kliknięcia!

  Miejsc na spędzenie wolnego czasu we dwoje, ze znajomymi lub z rodziną!

  ZUPEŁNIE ZA DARMO!!!


  W naszym serwisie czeka na Ciebie wiele kategorii atrakcji!

  b590402d1cf7ad17.pngKażda osoba znajdzie miejsce dla siebie niezależnie od wieku. Dla dzieci – place zabaw, bawialnie a nawet boiska czy skateparki opatrzne zdjęciami czy też wideo. Dla dorosłych - zabytki, plaże, sporo adrenaliny i wiele innych. Zapomnij o googlowaniu – jednym kliknięciem znajdziesz interesujące atrakcje a ich opisy, zdjęcia czy tez wideo pozwolą na podjęcie decyzji czy warto się w to miejsce udać!

  ad833e69e4c0d02d.png

  u9bf916c2f151c46.png


  Atrakcje z miast i miejscowości z całej Polski. Znajdziesz dla siebie odpowiednią propozycję bez względu na to czy jesteś obecnie w domu czy też w podróży.

  y69e48ec4f0b221c.png

  Zaglądając regularnie na naszą stronę GdzieNaWycieczke.pl nie ominą Cię żadne atrakcje. Robimy to z pasją dla WAS!!!! Wartościowe wideo, opisy i wiele innych.... .  Mapa atrakcji pozwoli Ci na dodatkowe sprawdzenie w jakiej części Polski dana atrakcja się znajduje - przecież nie każdy musi mieć mapę w głowie ;) Masz ochotę sie tam wybrać? Nic prostrzego - klikasz "zobacz kierunek" a automatycznie zostanie wyznaczona trasa do wypatrzonego przez Ciebie obiektu. Pakuj plecak i w drogę!!!

  x060a2959ad7fe73.png

  A może nie masz dzisiaj ochoty nigdzie wyjeżdzać? Możesz wyszukać atrakcję w dwolnej odległości od punktu początkowego GDZIE!. Być może właśnie pojawiła się w Twojej okolicy atrakcja o której nie miałeś pojęcia.

  j08dfe471b7026e4.pngMobilna apka ułatwi Ci korzystanie z naszego serwisu. Obecnie pracujemy nad jej udoskonaleniem!

  Mając smartfon ze sobą – masz dostęp do atrakcji w zasięgu ręki!

  s1272d7a8d10356b.jpeg


  Jak możesz pomóc?

  1) Kliknij przycisk "Wpłać na zrzutkę" i przekaż dowolną wpłatę np. 10 zł na wsparcie finansowe związane z projektem GdzieNaWycieczke.pl

  2) Jeżeli nie jesteś w stanie wesprzeć zbiórki symboliczną kwotą, to proszę UDOSTĘPNIJ. To również jest bardzo istotna forma wsparcia.

  Dziękujemy za każde udostępnienie oraz wpłaconą złotówkę!!!


  Zachęcamy Was do polubienia naszych Social Media - FACEBOOK!

  Polub Nas aby na bieżąco śledzić nasze poczynania oraz otrzymać informację o starcie!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

GdzieNaWycieczke.pl – to zaawansowana wyszukiwarka atrakcji i miejsc w pobliżu. Serwis internetowy zawierający informacje o miejscowościach i ich atrakcjach, które warto zobaczyć, odwiedzić.

j6f90c20b9f83163.pngDlaczego GdzieNaWycieczke.pl?

Czy kiedykolwiek próbowaliście znaleźć informacje w wyszukiwarce o atrakcjach, miejscach do których warto się wybrać i zorganizować np. weekendową wycieczkę lub po prostu fajnie spędzić dzień? Jak długo szukaliście tych informacji w sieci?

No właśnie! – zdajemy sobie sprawę, że to nie lada wyzwanie, bo informacje są tak rozproszone że ciężko je zebrać do kupy i mieć jedno wiarygodne źródło.

Dzięki naszemu serwisowi jest to znacznie prostsze i przejrzyste. Systematycznie dodawane oferty do Naszego katalogu rozbudowują miejscowości o nowe atrakcje tym samym pozwalają na znalezienie coraz więcej fascynujących miejsc w Polsce, które warte są odwiedzenia. Miejsc nie tylko dla podróżników ale również rodzin i dzieci na które czeka mnóstwo fascynujących placów zabaw, bawialni i innych obiektów w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.


Na jakim etapie już jesteśmy?

Jesteśmy na zaawansowanym etapie tworzenia projektu. Uważamy, że taki serwis pozwoli zachęcić wiele osób do zorganizowania wycieczki do miejscowości, których być może nigdy by nie pojechały, bądź nie mają dostatecznie wielu informacji - co wartościowego, fajnego i wartego zobaczenia dana miejscowość oferuje. Dlatego stworzyliśmy coś wyjątkowego nie tylko dla tych osób, które mało podróżują ale również dla tych którzy podróże uwielbiają :)

W chwili obecnej zakończyliśmy prace programistyczne, tzn. stworzyliśmy wersje "Beta" produktu. To już w pełni działająca strona. Obecnie jesteśmy na etapie customizacji produktu, tzn. prowadzimy zaawansowane prace związane z personalizacją strony (szeroko pojęta konfiguracja). Serwis zamierzamy uruchomić komercyjnie w II, III połowie 2022 roku.


W jaki sposób działa serwis?

Prosta i intuicyjna strona oparta na prezentowaniu treści, tj. atrakcji w formie katalogów, tzw. kafelków. Opcja wyszukiwania atrakcji jest obecnie najbardziej zaawansowanym i dynamicznym wbudowanym systemem wyszukiwania na rynku katalogów. Zaawansowany algorytm wyszukiwania został zaprojektowany od podstaw i jednocześnie jest najprostszym w użyciu, ponieważ zawiera tylko dwa pola (CO i GDZIE ). Dodatkowo wbudowany suwak dystansu pozwoli określić jak daleko szukasz atrakcji względem swojego położenia lub od dowolnie wskazanego punktu początkowego.

Taki zestaw wyników zostanie zaprezentowany w formie graficznej - miast, które docelowo będą zawierały liczne atrakcje.


Zapraszam do obejrzenia wideo naszego serwisu. Film starałem się wykonać najlepiej jak potrafiłem (nigdy nic nie montowałem) - własnymi siłami przy użyciu darmowego oprogramowania. Oczywiście to tylko podstawowe funkcjonalności produktu a wideo ma za zadanie pokazać jego prostotę i potencjał. Miłego oglądania!Dlaczego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę dla projektu i jakie cele chcemy finansować?

Nie jesteśmy żadną organizacją, więc nie dysponujemy odpowiednim zapleczem finansowym, który pozwoliłby na zrealizowanie projektu od A do Z w odpowiednio szybkim czasie. Z pasji do programowania postanowiliśmy stworzyć serwis, który pozwoli w łatwy i szybki sposób zorganizować wycieczkę do dowolnej miejscowości w Polsce w zależności od preferencji użytkownika.

Wszystkie prace związane z serwisem wykonywaliśmy do tej pory sami. Część prac programistycznych zlecaliśmy również firmie zewnętrznej (tzw. outsourcing) aby przyśpieszyć realizację projektu. Niestety są to kosztowne operacje na których finansowanie nas obecnie nie stać.

Przed Nami jeszcze dalsze prace dotyczącej customizacji produktu, które również wykonujemy sami w wolnym czasie. Wdrożenie serwisu na rynek aby mogły z niego korzystać inne osoby (m.in właśnie Wy) związane jest również z dotrzymaniem wszelkich aspektów polskiego prawa. Pozyskanie dodatkowych środków pozwoli na finansowane związane z założeniem działalności, konsultacji prawniczych i doradców podatkowych, którzy pracować będą nad regulaminem serwisu, polityką prywatności, formą opodatkowania, księgowością. Pozostała uzbierana kwota zostanie wpłacona na konto firmy i będzie wykorzystywana na pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem działalności (księgowość, rozwój produktu, utrzymanie serwerów, oprogramowania, oraz innych wydatków związanych z serwisem).


Serwis będzie DARMOWY dla wszystkich użytkowników szukających atrakcji.


Nie oczekujemy astronomicznych wpłat - wystarczy symboliczne wsparcie kwotą 1-10 zł. Przy bardzo dużym zasięgu (udostępnieniu) jesteśmy w stanie dotrzeć do grona wielu osób otwartych na wsparcie projektu, wówczas ta symboliczna wpłata może urosnąć to wielkiej kwoty i pozwoliłaby na dalsze finasowanie serwisu GdzieNaWycieczke.pl


Jak możesz pomóc?

1) Kliknij przycisk "Wpłać teraz" i przekaż dowolną darowiznę np. 10 zł na wsparcie finansowe związane z projektem GdzieNaWycieczke.pl

2) Udostępnij proszę tę zrzutkę na swoich mediach społecznościowych - im więcej osób dowie się o akcji, tym większa szansa na jej pełne sfinansowanie.

Jeżeli nie jesteś w stanie wesprzeć zbiórki symboliczną kwotą, to proszę UDOSTĘPNIJ. To również jest bardzo istotna forma wsparcia.


Dziękujemy za każde udostępnienie oraz wpłaconą złotówkę!!!

Zapraszamy również na nas fanpage na Facebooku

Polub Nas proszę i obserwuj aby na bieżąco śledzić Nasze poczynania oraz otrzymać informację o naszym starcie!


Buziaki i do zobaczenia - uruchomienia!!! ;)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 118

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wygląda ciekawie - dokładam swój grosik i udostepniam!

  22 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  fajna sprawa ;)

  15 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ciekawa inicjatywa. Nie moge się doczekać startu :) Dokładam swoją ciegiełkę!

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Fajna inicjatywa. Powodzenia!

  10 zł

Nasi użytkownicy założyli

879 725 zrzutek

i zebrali

809 734 073 zł

A ty na co dziś zbierasz?