id: 9ep358

Mali Spartanie Wielcy Żużlowcy.

Mali Spartanie Wielcy Żużlowcy.

880 zł 
z 20 000 zł
4%
19 dni do końca
18 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Znacie Adaśka?

Ten pełen pasji 10 latek odnalazł w życiu coś, co przepełniło go odpowiedzialnością, cierpliwością i niesamowitą wytrwałością. Każdego tygodnia, niezależnie od pogody przemierza setki kilometrów, aby wsiąść na żużlowy motor i godzinami , z uporem ćwiczyć do upadłego. Dosłownie!


Adam i jego 6 kolegów są adeptami w mini żużlowym klubie KS SPARTAN, który jest wielką nadzieją tej dyscypliny sportowej.

Chłopaki biorą udział w mistrzostwach Polski i jeżdżą po całym kraju. Słuchają swoich trenerów, cierpliwe znoszą upadki, a wszystko po to, aby spełniać młodzieńcze marzenia o mistrzostwie!


Nieustannie brakuje im tylko jednego - finansów. Aktualnie niezbędny stał się specjalny ciągnik do wyrównywania toru żużlowego, aby chłopcy byli w pełni bezpieczni.


Jako tata jestem szalenie dumny, że mój syn z radością potrafi tak wspaniale poświęcić się swojej pasji.

Wiele mówi się o trudnej młodzieży przesiadującej na osiedlach. Ja widzę tam jedynie młodziez bez uwagi, bez opieki i bez pasji. Dlatego jako fan żużlu, ale też troszczący się rodzic, chętnie wspieram młodych adeptów i nie chce dopuścić do zmarnowania tak wielkiego potencjału chłopaków.


Ogromnie proszę w imieniu Adasia, jego kolegów i rodziców całej siódemki, pomóżcie nam wspierać młode talenty, pozwólmy rozwijać się przyszłym mistrzom, a na pewno odwdzięczą się niejednym autografem :) Chocby najmiejsza wpłata wywoła uśmiech na ich twarzach i przybliży do celu. 

Stokrotne dzięki.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

878 786 zrzutek

i zebrali

807 981 408 zł

A ty na co dziś zbierasz?