id: 9ezkgt

Na środki opatrunkowe oraz pozoracyjne do przeprowadzenia szkolenia ratownictwa pola walki

Na środki opatrunkowe oraz pozoracyjne do przeprowadzenia szkolenia ratownictwa pola walki

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 069 190 zrzutek i zebrali 1 167 333 379 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"Wstępując w szeregi Związku Strzeleckiego „Strzelec” – Organizacji Społeczno-Wychowawczej przyrzekam:Przez całe me życie dobro Rzeczypospolitej Polskiej nade wszystko inne wyższe dla mnie będzie, niepodległości Jej zawsze gotów będę bronić do ostatniej kropli krwi. Służył będę Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej do ostatniego tchu, a wszystkie moje czyny i zamiary tej najwyższej służbie podporządkowane będą.Przyrzekam:Powinności moje jako członka Związku Strzeleckiego „Strzelec” – Organizacji Społeczno-Wychowawczej z dobrą wolą i wiarą wypełniać, prawa strzeleckiego gorliwie przestrzegać, polecenia przełożonych chętnie wykonywać. Wszystko co teraz przyrzekam w sumieniu moim do głębi zważyłem, a przyrzeczenie moje stwierdzam uroczystym słowem i honorem wolnego obywatela i uczciwego człowieka. Tak mi dopomóż Bóg. "Jesteśmy Jednostką Strzelecką 3024 Katowice należącą do Związku Strzeleckiego  „Strzelec” Organizacji Społeczno-Wychowawczej

 (

ZS „Strzelec” OSW

) działamy od 1999roku jesteśmy proobronną organizacją paramilitarną,

 patriotycznym stowarzyszeniem stawiającym sobie za cel kontynuację istniejącego w okresie międzywojennym Związku Strzeleckiego


Zgodnie z art 6 statutu ZS „Strzelec” OSW, celem Związku jest:

  • działanie na rzecz niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej i jej umacniania,
  • wychowanie obywatelskie członków, oparte na ideologii państwowotwórczej i dyscyplinie społecznej według wskazań Założyciela i Pierwszego Komendanta Głównego Związku Strzeleckiego Józefa Piłsudskiego, ujętych w Prawie i Przyrzeczeniu Strzeleckim,
  • przygotowywanie młodzieży do służby wojskowej, służby w formacjach Obrony Cywilnej, Straży Granicznej, Policji. Straży Pożarnej, a także w innych służbach mających wpływ na szeroko rozumiane bezpieczeństwo publiczne.
  • wychowywanie członków Związku w duchu patriotycznym wokół takich wartości jak: Bóg, Honor, Ojczyzna.
  • podnoszenie poziomu sprawności fizycznej,
  • uczenie zdyscyplinowanego życia w zespole. 

Jesteśmy jednostką, która od lat organizuje co sobotę zajęcia dla młodzieży (i nie tylko) z zakresu: 

- szkolenia podstawowego,

- szkolenia piechoty,

- szkolenia zaawansowanego,

- szkolenia specjalistycznegi,

- szkolenia metodycznego,

Nasza jednostka chce rozwijać się w wielu dziedzinach, obecnie naszym celem jest rozwój naszej wiedzy oraz umiejętności z zakresu ratownictwa pola walki, do tego celu potrzebujemy zebrać fundusze na środki pozoracji oraz potrzebny sprzęt taki jak opatrunki, opaski zaciskowe i wiele innych by móc przeprowadzić dla członków jednostki strzeleckiej 3024 zajęć praktycznych z tej dziedziny .

 Wpłacone środki pozwolą nam na dalszy rozwój każdego ze strzelców, dzięki czemu będziemy mogli dochodzić do perfekcji w tym co robimy, co w dalszej działalności ułatwi nam pracę z przyszłymi pokoleniami występującymi w nasze szeregi. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!