Wpłać na zrzutkę: KrzyKaśki - Płyta ''Obudzi Cię Wrocław Twoimi marzeniami"

 
Kierunek Przygoda
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Brązowa nutka

  Jeśli wpłacisz 50 zł i więcej:

  - dostaniesz płytę "Obudzi Cię Wrocław Twoimi marzeniami" z naszymi autografami i dedykacją


  rozwiń
  Brązowa nutka
 • Srebrna nutka

  Jeśli wpłacisz 100 zł i więcej:

  - dostaniesz płytę " Obudzi Cię Wrocław Twoimi marzeniami " z naszymi autografami i dedykacją,

  - spersonalizowany film z podziękowaniem


  rozwiń
  Srebrna nutka
 • Złota nutka

  Jeśli wpłacisz 150 zł i więcej:

  -  dostaniesz płytę " Obudzi Cię Wrocław Twoimi marzeniami " z naszymi autografami i dedykacją,

  -  spersonalizowany film z podziękowaniem

  - wrocławsko-KrzyKaśkową koszulkę


  rozwiń
  Złota nutka
 • Platynowa nutka

  Jeśli wpłacisz 300 zł i więcej:

  - dostaniesz płytę " Obudzi Cię Wrocław Twoimi marzeniami " z naszymi autografami i dedykacją - spersonalizowany film z podziękowaniem

  - wrocławsko-KrzyKaśkową koszulkę

  - zaproszenie na nasz wrocławski koncert dla 2 osób z miejscem w strefie VIP


  rozwiń
  Platynowa nutka
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.