Wpłać na zrzutkę: Daj nowe życie wierszom Wisławy Szymborskiej

 
Patrycja Lewandowska
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • "Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy..."

  Dziękujemy za Twoją wpłatę! W ramach Twojego wsparcia mamy nagrodę - plakat z podpisami twórców oraz nagrania utworów w jakości studyjnej!

  rozwiń
  "Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy..."
 • "Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy."

  Cieszymy się, że pomagasz nam spełniać marzenia! I dlatego mamy dla Ciebie nagrodę - płytę "Trochę o Duszy" z imienną dedykacją oraz porcję materiałów - fotosów z planów zdjęciowych!

  rozwiń
  "Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy."
 • "Żaden dzień się nie powtórzy..."

  Lubisz przygody? Świetnie się składa! Zapraszamy Cię na nagrania do studia dźwiękowego lub na plan zdjęciowy jednego z naszych teledysków. Gwarantujemy wyśmientą atmosferę i niezapomniane przeżycia :)

  * Wpłacający otrzymuje również wszystkie powyższe nagrody

  rozwiń
  "Żaden dzień się nie powtórzy..."
 • "Śpię jeszcze, a tymczasem następują fakty."

  KAMERA - AKCJA!!! Zostań aktorem jednego z naszych teledysków!

  Dodatkowo w ramach w.w. wsparcia otrzymasz płytę na szkle akrylowym oraz wszystkie powyższe nagrody!

  rozwiń
  "Śpię jeszcze, a tymczasem następują fakty."
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.