Darmowe przejazdy dla pracowników szpitali zakaźnych i laboratoriów #taxidlazdrowia ID: 9fjv8b

Darmowe przejazdy dla pracowników szpitali zakaźnych i laboratoriów #taxidlazdrowia ID: 9fjv8b

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

3 538 zł z 100 000 zł

3%

3 538 zł

3 538 zł

z 100 000 zł
3%

Aktualności 1

  • FREE NOW wraz z Partnerami pokrywa koszty 4000 przejazdów, ale zapotrzebowanie do końca maja może sięgnąć nawet 20.000 przejazdów. Średnio wartość kursu to 16-20 PLN. Wszystkie środki ze zbiórki przeznaczone są na wynagrodzenie dla kierowców za kursy “Dla Zdrowia”, od których FREE NOW nie pobiera prowizji od kierowcy.

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Naszą akcją #TaxiDlaZdrowia chcemy wyrazić szczególne uznanie dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia, którzy każdego dnia stają do wielogodzinnej i trudnej walki z pandemią koronawirusa. Chcemy ułatwić im codzienne dojazdy, tym samym uwalniając ich od konieczności przemieszczania się komunikacją zbiorową, w zamian proponując wygodny przejazd taksówką. W podobną pomoc zaangażowaliśmy się już w innych krajach w Europie: we Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.


Wszystkie środki uzyskane podczas zbiórki zostaną przeznaczone na organizację bezpłatnych i bezpiecznych przejazdów taxi dla pracowników placówek medycznych (akcja dotyczy pracowników medycznych szpitali zakaźnych i laboratoriów w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu).

Szczegóły: https://free-now.com/pl/dlazdrowia/


FREE NOW udostępniło w aplikacji usługę “Dla zdrowia” dedykowaną pracownikom szpitali w największych miastach w Polsce, dzięki której mogą bezpłatnie przemieszczać się do pracy i z pracy.


Akcję wsparły już firmy: Warsaw Production Films, Pegasystems, Raiffeisen Bank Polska, Gerdena oraz kancelarie: JDP Drapała & Partners, DZP Domański Zakrzewski Palinka, IPSO IURE, Kubas Kos Gałkowski


Również TY możesz wesprzeć naszą inicjatywę. Zależy nam na poszerzeniu skali akcji, by rozszerzyć naszą pomoc na większą liczbę placówek medycznych i kolejne miasta.


Wpłacający80

 
Dane ukryte
35 zł
O
Oksana
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
50 zł
W
wieslaw-zielinski
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
IC
Igor Chojnacki
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

518 006 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?