id: 9fr5xt

Marzenie o domu pod żaglami na 44 urodziny i wydanie niezwykłej książki.

Marzenie o domu pod żaglami na 44 urodziny i wydanie niezwykłej książki.

2 008 zł z 44 000 zł
4%
zakończona 21.09.2020r
11 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

c37ebc92f9aba0eb.jpeg


Postanowiłem podnieść wreszcie kotwicę i ruszyć w świat nareszcie swoim własnym jachtem, nie ważne jak wielkim czy małym. Przez 44 lata swojego życia zdobywałem doświadczenie, wiedzę, przyjaciół, spełniałem marzenia swoje i cudze lecz jedno z ważniejszych wciąż czeka na spełnienie... To Marzenie o swoim kawałku świata pod pokładem i odrobinie wolności rozdmuchanej żaglami... Mam parę miejsc ulubionych pośród Fińskich jezior czy szkierów Szwecji, duńskich szerokich plaż a zwłaszcza zatoka latających jachtów na Minorce - mojej wyspie - jest zachwycająca o poranku... Moje marzenia bywają zaraźliwe ale jest moc spełniania ich w wielu wersjach a do tego razem z Wami!


Mój pomysł jest taki: zaplanujcie sobie wakacje ze mną na rejsie w roku 2021 w dowolnym terminie lecz tam gdzie będziemy akurat żeglować - co może być miłą niespodzianką i taką "loterią marzeń" przyjmujemy średnią cenę na wszystkie rejsy 1000 zł od osoby na tydzień w składzie 2 do 5 osób załogi. Za wpłatę na tą zrzutkę otrzymacie woucher wakacyjny działający 3 lata. 1 tydzień można też wymienić na kurs żeglarski lub zdobyć staż morski do sternika. A kogo sam wyszkolę to składam mu propozycję współpracy przy prowadzeniu rejsów w dowolnie wybranym miejscu na świecie - gdzie sami doprowadzimy łajbę. (Póki co obstawiamy Bałtyk, potem morze Śródziemne i wyspy Kanaryjskie)


Kto uzna, że nie lubi bujania i rzygania ale woli posłuchać co mam do powiedzenia albo samemu poczytać czy pooglądać moje wykłady - to też mam dla Was dobrą wiadomość: właśnie skończyłem pisać po 8 latach swoją książkę "TANATOTERAPIA KURS UMIERANIA" mam zamiar wydać ją do swoich urodzin (czyli do 21 września) w wersji albumowej i z super wizualną oprawą i dodatkowymi kluczowymi sentencjami - i to będzie wyłącznie wydanie dla przyjaciół, którzy wpłacą choć po 100 na moją urodzinową zbiórkę - czyli tym sposobem to Wy moi drodzy otrzymacie prezent na moje urodziny ale mam nadzieję, że razem sobie popływamy gdzieś kiedyś... Drugie wydanie książki będzie tylko tekstowe ale za to wzbogacone kursem audio TANATOTERAPII dla chętnych, którzy nie załapali się na ostatni kurs (więcej już w tej formie nie będą organizowane niestety). Zatem cały kurs z książką i dodatkowymi materiałami i filmami video będzie kosztował 440 zł przez 2 miesiące - później na pewno drożej albo i wcale...


A każdy kto wpłaci chociaż symboliczną dyszkę - otrzyma znaczek - wejściówkę na tajne imprezy - albo inny wspaniały prezent jak plakat, kalendarz czy obraz z tekstem lub super kryształ czy inne cudo z mojej skrzyni ze skarbami...


Warto się podpisać i przypomnieć - bo to będzie moja aktualna lista przyjaciół, o których ja też będę pamiętał i chętnie zawsze się odwdzięczę w potrzebie ;-)


... A żegluję już 30 lat... i mam nadzieję podwoić tą cyferkę zanim polecę w kosmos swoim statkiem ;-)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 11

ES
ela suchora
1 000 zł
WL
Weronika
450 zł
WL
Weronika
100 zł
KL
Krzysztof Lange-Szuper
50 zł
KB
Karolina Bojadżijew
50 zł
EL
Elżbieta Lange-Szuper
50 zł
NS
Norbert Sałek
33 zł
LK
Lilla Kamieńska
ukryta
 
ukryta
LZ
Lidia
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

721 915 zrzutek

i zebrali

498 433 906 zł

A ty na co dziś zbierasz?