id: 9gdgrf

Wyjazd Szymona z Zespołem Downa na Igrzyska Europejskie i Mistrzostwa Świata w Pływaniu

Wyjazd Szymona z Zespołem Downa na Igrzyska Europejskie i Mistrzostwa Świata w Pływaniu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 372 zrzutki i zebrali 1 161 309 130 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szymon to 19 letni pływak z Zespołem Downa. Mieszka w Kędzierzynie-Koźlu.
Od września 2020 roku trenuje pod okiem profesjonalnych trenerów. Trenuje 6 razy w tygodniu na basenie "Olimpijczyk"-Gliwice oraz na Pływalni w KK. Co dwa tygodnie uczęszcza na treningi z nurkowania w Rybniku. W treningi wkłada całe swoje serce bo to jego pasja. Dodatkowo chodzi na siłownię by wzmocnić mięśnie.


Na swoim koncie ma kilka osiągnięć stając na podium podczas Mistrzostw Polski Sprawni Razem w 2020, 2021 roku Krakowie oraz 2022 w Ciechanowie, oraz zajmując wysokie miejsce na Mistrzostwach Świata w Portugalii 

W 2021 roku został Mistrzem Polski w kat. Open 17lat i starsi

W 2022 roku został Wicemistrzem Polski również w kat. Open 17lat i starsi. Jest II wicemistrzem Europy osób z zespołem Downa na 100 m stylem motylkowym. W 2022 r zdobył wysokie V miejsce na mistrzostwach świata w Portugalii na dystansie 800 m stylem dowolnym.

Dzięki intensywnym treningom i swoimi osiągnięciami Szymon kolejny raz ma szansę wystartować w kolejnych Igrzyskach Europejskich we Włoszech i Mistrzostwach Świata we Francji. Pragnie reprezentować Polskę (w tym jako jedyny reprezentujący woj. Opolskie)

" Człowiek wart jest tyle ile uczynił dobra dla drugiej osoby".

Daj szansę Szymonowi na udział w tych wydarzeniach i pomóż nam zebrać fundusze na wyjazd, który obejmuje: opłaty rejestracyjne, startowe, koszt przejazdu, zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz strój sportowy wymagany na zawodach tak wysokiej rangi. Wszyscy razem możemy spełniać marzenia swoje i innych. Jest młodym obiecującym pływakiem. Jego uczestnictwo w zawodach wysokiej rangi będzie możliwe tylko dzięki Twojemu wielkiemu sercu ❤❤❤ Zapraszam do śledzenia bloga Szymona na fb👇👇👇👇 oraz udział w licytacjach.
Profil Szymona na FB 👇
https://www.facebook.com/szymon21chromosom
Licytacje na FB 👇
https://www.facebook.com/groups/321648109955552/?ref=share_group_link

Dziękujemy
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 361

preloader

Komentarze 52

 
2500 znaków