id: 9gnuse

Indeksy Sukcesów dla dzieci z Akademii Przyszłości

Indeksy Sukcesów dla dzieci z Akademii Przyszłości

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 131 484 zrzutki i zebrali 1 191 710 790 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jestem wolontariuszką w Akademii Przyszłości. Jest to stowarzyszenie które pomaga dziecią z niska samoocena i problemami w szkole uwierzyć w siebie tak aby miały łatwiejszy start w życie. W większości są to dzieci wycofane, nieśmiałe, z problemami w nauce i bardzo mała wiarą w siebie i swoje możliwości. Zadaniem wolontariusza jest spotkanie się minimum raz w tygodniu z dzieckiem z którym pracuje przez rok i naprawianie jego samooceny oraz wiary w jego możliwości. Jednak to nie wszystko. Można też zostac Darczyńcą. Każde dziecko w Akademii zbiera pieniadze od Darczyńców na Indeks Sukcesów. w Indeksie dziecko zapisuje swoje osiagniecia i sukcesy, ale też pieniądze z Indeksu pomagaja rozwijać Akademie. Dla dziecka jest to świadomość że ktoś mu kibicuje co jest niesłychaną motywacja do dalszego działania.

Darczyńca może poprzez wolontariusza dowiadywać się jak idą postępy, może wysłać paczkę dla dziecka. Jednak nie moze poznać jego danych, nie zobaczy zdjęcia. Jest to całkowicie anoninowe.

Pieniądze z tej zbiórki chce przeznaczyc na 10 dzieci które potrzebują Indeksu Sukcesów. 


Jeśli nie tu wpłać chociaz 10 bezpośrednio na jakieś dziecko. Wystaczy wejść na stronę https://akademiaprzyszlosci.org.pl/

Dziękuję wszystkim za pomoc!
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt nie zdążył wpłacić..

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!