id: 9hp8r8

Bądź świadomy i już nigdy więcej nie daj się oszustowi :)

Bądź świadomy i już nigdy więcej nie daj się oszustowi :)

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 775 zrzutek i zebrali 1 162 188 413 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Trafiłeś tu pewnie z mojego bloga tianse17.com. Stworzyłem go po to, aby nie tylko inspirować do kolekcjonerstwa, które samo w sobie jest nie tylko szlachetnym zajęciem, ale także uszlachetniającym, gdyż uczy poszanowania do historii wybijając nas z codziennej rutyny i nieustannego życia w biegu.


Głównym celem mojego bloga jest przekazać Ci jak najwięcej wiedzy, dzięki której nie będziesz łatwym celem dla hord oszustów czyhających za każdym rogiem. W tym celu stworzyłem pierwszą na ŚWIECIE bazę wiedzy o koszulkach piłkarskich, z której dowiesz się wszystkich niezbędnych podstaw. Dostępne artykuły to:

 1. Rodzaje koszulek piłkarskich
 2. Replika - oryginał czy podróba?
 3. Czym jest niekomercyjna wersja meczowa?
 4. Player issue vs match issue vs match worn
 5. Numer katalogowy - co to jest?
 6. Jak i gdzie szukać numerów katalogowych?
 7. Co mówią metki, czyli jakie tajemnice skrywają?
 8. Wszystkie skróty ze świata koszulek piłkarskich


r8728c2f43684a85.jpeg


W każdy pierwszy piątek miesiąca pojawiają się nowe artykuły. Kolejną z moich serii jest "Koszulkowy fejk". Pokazuję tam w jaki sposób odróżniam oryginalne trykoty od podrobionych, poprzez analizę mega ciekawych przypadków. Staram się wybierać takie, z którymi 99% ludzi by sobie nie poradziło, po to, abyś zyskał jak najwięcej obycia i wiedzy. I znów nie skłamię jak napiszę, że to pierwsza regularnie ukazująca się seria na ziemi w tej tematyce. Aktualnie znajdziesz tam:

 1. Wszywka nie zawsze ma rację! - Koszulkowy fejk #1
 2. Herb prawdę Ci powie? - Koszulkowy fejk #2
 3. Jak rozpoznać oszusta na portalu aukcyjnym? - Koszulkowy fejk #3
 4. Sklepy oszustów z podróbami. Ich unikaj! - Koszulkowy fejk #4
 5. Lista sklepów z podrobionymi koszulkami piłkarskimi - Koszulkowy fejk #5
 6. Włoska robota, czyli o trykotach "Azzurri" - Koszulkowy fejk #6
 7. Logotypy producentów, czyli ich słabe strony w podróbach - Koszulkowy fejk #7
 8. Milion podrób, ale jeden Ronaldo, czyli o oryginalności setów - Koszulkowy fejk #8
 9. Ciekawe historie oszustowe - nie uwierzysz jak działają oszuści cz. 1 - Koszulkowy fejk #9


Dodatkowo na blogu wrzucam galerię zdjęć każdej koszulki, którą posiadam. Czy tylko po to, aby się nią pochwalić? Nie. Każdy trykot jest dokładnie sfotografowany, element po elemencie, detal po detalu, żebyś miał platformę odniesienia co do której w 100% jesteś pewien, że patrzysz na oryginał. Możesz więc wziąć swój trykot, wyszukać taki sam jeśli znajduje się w mojej kolekcji (lub podobny) i porównać. Widzisz, daję Ci rewelacyjną platformę odniesienia :)


gf814ddb3c78265b.png

Nie boję się napisać, że posiadam potężną wiedzę w temacie koszulek piłkarskich. W przeszłości zadałem sobie pytanie, czy w związku z tym powinienem ją zostawić dla siebie, tak jak to robi reszta świata? Czy większym pożytkiem byłoby podzielić się nią z tysiącami innych osób? Oczywiście, że tak! Dlatego to robię. Zupełnie za darmo. Na moim blogu nie uświadczysz wyskakującej reklamy zasłaniającej tekst, wyskakujących pop-up'ów, banerów i innych irytujących pierdół. Za bardzo Cię, mój czytelniku, szanuję, aby Ci to robić.


Dzięki przekazywanej Ci wiedzy zyskasz świadomość w świecie koszulek piłkarskich i nie będziesz łatwym łupem dla oszustów z nic nie wartymi podróbami. Jednak każdy przypadek, wyjątek czy reguła, którą poznałem, każdy artykuł który dla Ciebie stworzyłem, kosztował mnie nie tylko czas, ale i kasę. Mimo to, wszystko daję Ci za darmo. Bierz i korzystaj! :)


p522d2c2bdafb173.jpeg


Dopiero gdy sam uznasz, że zasłużyłem na wsparcie, wtedy wrzuć dowolną kwotę. Nie ustalam żadnych progów, wymagań itd. Na co wykorzystam zebrane pieniądze? Na tworzenie kolejnych artykułów dla Ciebie, czyli na rozwój bloga - przykładowo na poznanie kolejnych technik działania oszustów, którymi się z Tobą podzielę i dzięki temu ich skutecznie unikniesz. Na nowe ciekawe koszulki do kolekcji, których dostaniesz pełne galerie zdjęć oraz opis ich historii oraz... gwarancję że zachowam je w nienaruszonym stanie przez długie lata, gdyż bycie kolekcjonerem to także odpowiedzialność za pewien malutki skrawek historii - za dziedzictwo, dla kolejnych pokoleń. W planach mam także kolejne elementy rozwoju takie jak... wydanie książki, która zatrzyma Cię na chwilę i pokaże jak piękne wartości niesie ze sobą kolekcjonerstwo.


Tak więc jeśli Ci pomogłem, przykładowo uchronić stówę lub dwie przed kupnem podróby i chcesz mi się odwdzięczyć, teraz możesz to zrobić :) Jednocześnie masz moje słowo, że kasa nie pójdzie na konsumpcję, tylko zostanie przeznaczona na kolejną wartość dla Ciebie i innych. Mam nadzieję, że udało mi się zdobyć Twoje zaufanie 👊


cc7e1ef3a88e2ecb.jpeg


P.S. Kolekcja liczy już przeszło 400 oryginalnych trykotów i regularnie się powiększa, tworząc tym samym zbiór historii, który mam nadzieję, będę mógł w przyszłości pokazać/przekazać następnym pokoleniom. Czy wiesz, że Polska jest największą federacją piłkarską w Europie, która nie posiada muzeum? Jednym z moich marzeń jest to zmienić! Wiem, że to utopia, ale... nigdy nie mówię nigdy ;)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

JK
Jakub Kozak
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
WR
Wiesiek Rad
20 zł
PM
Hala Madrid ! 4:0
20 zł
PM
Hala Madrid
5 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PM
Hala Madrid !
30 zł
MJ
M J
10 zł
AK
Arek Kuban
20 zł
WN
Wojciech N.
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków