id: 9hxjyx

Organizacja XXII edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki 2019

Organizacja XXII edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki 2019

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 180 959 zrzutek i zebrali 1 234 996 702 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • "Między duchem a materią pośredniczy matematyka" - pod tym hasłem odbędzie się XXII Dolnośląski Festiwal Nauki w 2019 roku. Uczcimy Jubileuszowy Rok Matematyki. Na początek oczywiście polecamy Park Wiedzy na Promenadzie Staromiejskiej przy Wrocławskim Teatrze Lalek, gdzie powstanie małe miasteczko naukowe, będące Festiwalem w pigułce. Wrocławskie uczelnie w weekend 14-15 września 2019 r. zaprezentują pokazy z różnych dziedzin nauki. Inauguracja DFN odbędzie się 19 września 2019 r. Planujemy coś wyjątkowego! Uroczyste Zakończenie edycji stacjonarnej - 25 września 2019 r. Terminy festiwalowych spotkań z nauką w poszczególnych miastach Dolnego Śląska... więcej informacji na naszej stronie internetowej http://www.festiwal.wroc.pl/2019/?c=article&id=1968
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbieramy na organizację XXII edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Wydarzenia, które promuje naukę oraz jej osiągnięcia. Wydarzenia, które co roku przyciąga 140 000 odbiorców. Wydarzenia, które swoim zasięgiem obejmuje woj. dolnośląskie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizatorami Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Razem z wykładowcami i pracownikami uczelni wyższych Wrocławia przygotowujemy co roku cykl spotkań popularnonaukowych dla każdej grupy wiekowej. Nasze wykłady, warsztaty czy pokazy dotyczą wszystkich dziedzin nauki i odbywają się w murach wrocławskich uczelni oraz w szkołach i instytucjach kulturalnych w 11 dolnośląskich miastach (Wrocław, Bystrzyca Kłodzka, Ząbkowice Śląskie, Bolesławiec, Legnica, Wałbrzych, Zgorzelec, Lubin, Głogów, Dzierżoniów, Jelenia Góra).

Czym się zajmujemy?

Staramy się przekonać naszych wykładowców, że warto dzielić się swoją wiedzą i osiągnięciami naukowymi ze społeczeństwem. Staramy się przekonać nasze społeczeństwo, że nauka to nie jest hermetyczny świat wyższych uczelni. Staramy się poprzez zabawę pokazywać dzieciom zjawiska i prawa nauki, młodzieży - że warto się uczyć i nie musi być to nudnym zajęciem, dorosłym - że możemy zdobywać wiedzę przez całe życie.

Na co zbieramy?

Na materiały potrzebne do zajęć, by wykładowca nie tylko wygłosił mądry wykład, ale także dał możliwość samodzielnego wykonania doświadczenia uczestnikom. Do zorganizowania spotkań z nauką potrzebny jest odpowiedni człowiek, jego wiedza i umiejętności oraz coś, co festiwalowy gość może zrobić samemu, a często także zabrać ze sobą.

Zbieramy także na promocję naszego wydarzenia i druk materiałów (plakatów, programów).

Chcielibyśmy tą zrzutką pokazać jak wiele osób wspiera szczytną ideę popularyzacji nauki.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 52

TD
Tadeusz Dobosz
888 zł
 
Dane ukryte
350 zł
JB
Jarosław `bosy
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
RP
Ryszard Polechoński
111 zł
AK
Alicja Kluczyk
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WB
Wojciech Bury
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • RP
  Ryszard Polechoński

  Na rozmnożenie :)

  111 zł
 • AO
  Anna Oryńska

  Przed laty braliśmy udział w DFN jako organizatorzy wycieczek tematycznych - Koło Przewodników Miejskich Oddziału Wrocławskiego PTTK. To jest impreza, która budzi w dzieciach i młodzieży ciekawość poznawczą!

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  powodzenia!!

  25 zł
 • AB
  Adam Biernacki

  Dziękuję za ciekawe wykłady w Instytucie Niskich Temperatur (kiedy byłem w Liceum) ;)

  25 zł
 • ZI
  Zyta Ismer-Krysiak

  świetna inicjatywa

  50 zł