id: 9j35rh

Na zaległy czynsz księgarni Toniebajka

Na zaległy czynsz księgarni Toniebajka

Nasi użytkownicy założyli 912 229 zrzutek i zebrali 874 132 734 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy,

od czterech i pół roku prowadzę w Bydgoszczy niezależną księgarnię. Najpierw jako dziecięca Skrzynkę na bajki, a teraz, pod nową nazwą Toniebajka, pełnowymiarową, autorską księgarnię z książkami dla dzieci i dorosłych. Księgarstwo to praca piękna i ważna, ale w obecnych warunkach rynkowych bardzo trudna. Niestety w wyniku różnych tąpnięć, pandemii i innych, nasz ogon finansowy wydłużył się tak bardzo, że powoli tracimy siły, by go ciągnąć. Największym problemem jest regularne i terminowe opłacanie czynszu oraz podatków od nieruchomości naliczanych przez miasto Bydgoszcz. Zazwyczaj stajemy przed wyborem: zapłacić za książki, albo za czynsz. Niezapłacenie za towar oznacza... jego brak, a więc to, że nie możecie znaleźć na naszych półkach tego, czego potrzebujecie. Niezapłacenie za czynsz - wiadomo: półki mogą wkrótce nie mieć gdzie stać. I ponieważ nie jesteśmy w stanie opłacić zaległości czynszowych i podatku od nieruchomości z bieżącej sprzedaży książek, a wszelkie próby negocjacji z miastem i zarządem Administracji Domów Miejskich skończyły się fiaskiem, jesteśmy zmuszeni poprosić Was o pomoc. Chcemy, aby (od pewnej kwoty) ta zrzutka była formą pożyczki, którą spłacać będziemy książkami i innymi rzeczami, które na co dzień sprzedajemy. Wasze pieniądze oddamy Wam w formie rabatu na książki. Jednorazowy rabat może wynieść maksymalnie 30%, aż do wyczerpania kwoty, którą wpłaciliście na zrzutkę. Przykładowo: wpłacacie na zrzutkę 50 zł, po czym robicie zakupy za 120 zł. 30% rabatu to 40 zł, więc tyle odejmujemy od sumy paragonu, a 10 zł zostaje Wam na kolejne zakupy :)

Lokalizacja

Bydgoszcz, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 8 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Fajnie!

Dziękujemy! Umieścimy Twoje nazwisko na tablicy darczyńców na naszej ścianie!

od 10 zł

Kupione 46

Zakończona
Jeszcze fajniej!

Dzięki! Dostaniesz kartkę z imiennym podziękowaniem i umieścimy Twoje nazwisko na tablicy darczyńców na naszej ścianie!

od 30 zł

Kupione 48

Zakończona
Bardzo, bardzo fajnie!

Dzięki! Dostaniesz od nas rabat na książki do wysokości wpłaconej kwoty! (jednorazowo maksymalnie 30%) oraz wszystkie powyższe nagrody.

od 50 zł

Kupione 93

Zakończona
Wspaniale!

Dzięki! Otrzymasz powyższe nagrody oraz gratisową kawę w księgarni!

od 100 zł

Kupione 48

Zakończona
Cudownie!

Ogromne dzięki! Otrzymasz kubek z logo Toniebajki oraz powyższe nagrody!

od 150 zł

Kupione 17 z 70

Zakończona
No kurde wow!

O jeju! Ogromne dzięki! Mamy dla Ciebie torbę z wybranym przez Ciebie hasłem z potykacza, no i wszystkie powyższe nagrody!

od 250 zł

Kupione 20 z 60

Zakończona
Cholera!

Ogromne dzięki! Dodatkowo Twoja torba będzie wypełniona ksiązkami-niespodziankami!

od 500 zł

Kupione 11 z 50

Zakończona
Czyste złoto!

To jest absolutny maks! Dziękujemy! Twoją dodatkową nagrodą będzie indywidualny koncert w Toniebajce dla 5 osób. Artystę wybierzemy my ;)

od 1000 zł
Zakończona

Wpłaty 319

preloader

Komentarze 13

 
2500 znaków