id: 9j67x4

RATUJMY PSY ZE SCHRONISKA

RATUJMY PSY ZE SCHRONISKA

0 zł
z 500
0%
zakończona
05.03.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 648 zrzutek i zebrali 1 061 138 730 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od zawsze chciałam pomagać zwierzętom które z nie swojej winy trafiają za kratki gdzie siedzą i czekają aż ktoś się nimi zainteresuje. Jednak ludzie przywiązują uwage do małych piesków , ślicznych z futerka i pyszczka a koło tych starych przechodzą obojętnie a one swoimi oczkami zatrzymują smutek , że nie są takie jakby każdy chciał. Tylko, że zwierzę to nie zabawka , lecz istota pełzająca po ziemi , która potrzebuje ciepłego domu , miłości od człowieka i wyrozumiałości. Jestem tu po to by poprosić was wszystkich o pomoc dla mnie i tych małych i dużych zwierzątek. Mam już w domu 5 kotów przygarniętych z dworu zadbane już na całe szczęście jednak moim celem jest pomóc nie tylko im ale w skrócie wszystkim właśnie tym którzy potrzebują tej pomocy. Jestem w stanie przygarnąć do domu jeszcze dwa psy niestety to nie tak duże mieszkanie na to by trzymać w nim wiele więcej pupilków i moje finanse nie starczają mi także by utrzymać samą siebie a przede wszystkim opłacać mieszkanie i kupować dla nich karmy i zabawki. W przyszłości gdy skończę studia mam marzenie otworzyć schronisko jednak takie gdzie zwierzęta będą mogly spać w pokojach i otwartej oraz ciepłej przestrzeni z zapewnioną opieką i dokarmianiem. Dlatego proszę jeszcze raz chociaż na mały start byście pomogli mi narazie wychować i doprowadzić te pieski do domu ze schorniska z pełną miską karmy , legowiskiem oraz jakąś zabaweczka. Z góry dziękuję za każdy dar od tych którzy mogą mi pomóc ♥️ a na górze zdjęcia przykładowych piesków które nie chcą spędzić tam całego życia
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!