id: 9jjmnn
Toyota Celica - dziekuje za pomoc !
Toyota Celica - dziekuje za pomoc !
Opis zrzutki
\n

\n
Zbieram na nowe autko !
\n
Niestety po ciężkich zmaganiach w rękach mechanika musiałem oddać moją "Białą Strzałę" na złom :( Bardzo tęsknie za nim, dlatego zbieram na nową miłość. Nie stać mnie na kupno czegoś z innej półki, dlatego licze na Was. Wyobraźcie sobie , że wystarczy 20000 osób, które wpłacą po złotówce i już będe najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Pozdrawiam i dziękuje za każdy grosz :)
\n
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.