id: 9jjmnn

Toyota Celica - dziekuje za pomoc !

Toyota Celica - dziekuje za pomoc !

Opis zrzutki

\n

\n

Zbieram na nowe autko !

\n

Niestety po ciężkich zmaganiach w rękach mechanika musiałem oddać moją "Białą Strzałę" na złom :( Bardzo tęsknie za nim, dlatego zbieram na nową miłość. Nie stać mnie na kupno czegoś z innej półki, dlatego licze na Was. Wyobraźcie sobie , że wystarczy 20000 osób, które wpłacą po złotówce i już będe najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Pozdrawiam i dziękuje za każdy grosz :)

\n

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/licytacji.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez