id: 9jk5cs

Wspieramy psy z sektora B Schroniska w Józefowie koło Legionowa. Zrzutka na karmę, leczenie, profilaktykę, naprawy i promocję.

Wspieramy psy z sektora B Schroniska w Józefowie koło Legionowa. Zrzutka na karmę, leczenie, profilaktykę, naprawy i promocję.

34 491 zł 
z 50 000 zł
68%
186 dni do końca
753 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności11

 • Kochani!

  To dzięki Wam Psia Kostka - bazarek charytatywny dla Psów ze Schroniska w Józefowie wciąż jest w stanie zapewnić godny byt seniorom i dzikuskom z sektora B w Józefowie 🤗

  Dzięki Wam również mamy czym handlować i co wystawiać na bazarku, bo to w 100% rzeczy od Was i z naszych własnych domów trafiają na Psią Kostkę! 🤗 💪 👏


  Tym samym chcemy poinformować, że bazarek wspiera nie tylko nasze psiaki, ale także w ramach możliwości również czworonogi z innych sektorów schroniska.

  I tak ostatnio opłaciliśmy niedowidzącemu Goofiemu wizytę u lekarza, dorzuciliśmy się do zbiórki na operacje dwóch słodziaków z sektora A - Lary i Lema oraz wsparliśmy wspaniale przyjęty przez Was Karnawałowy bieg psiaków z Józka 👏

  Nie zapominamy także o kochanej Wiki, która trafiła do domu tymczasowego po kolizji z samochodem i operacji łapy i uczy się tam życia na nowo.


  Dziękujemy - bez Was nie byłoby to możliwe!!! 🤗


  Wciąż zachęcamy do zerkania na aukcje Psiej Kostki:


  ▶️ te, które kończą się zawsze w najbliższą środę:

  https://www.facebook.com/hashtag/koniec_aukcji_w_najbli%C5%BCsz%C4%85_%C5%9Brod%C4%99_godz20/?__gid__=1292411631097336


  ▶️ te, które kończą się zawsze w najbliższą niedzielę:

  https://www.facebook.com/hashtag/koniec_aukcji_w_najbli%C5%BCsz%C4%85_niedz_godz20/?__gid__=1292411631097336


  ▶️ te, które wciąż czekają na pierwszego licytującego:

  https://www.facebook.com/hashtag/fant_czeka_na_pierwszego_licytuj%C4%85cego/?__gid__=1292411631097336


  Dziękujemy, że jesteście dla nich 🐶 łapa! 🐾


  🐕


  h5543dc71a1ca84e.jpeg

  Czytaj więcej
 • Psia Kostka wita w Nowym Roku i zaprasza na bazarek charytatywny https://www.facebook.com/groups/psiakostka

  Wszystkie wplaty idą na nasze psiaki z Józefowa, głównie z sektora B (seniorzy z problemami behawioralnymi), ale również wspomagamy finansowo psiaki w pilnej potrzebie z innych sektorów <3

  Czytaj więcej
 • Przebrnęliśmy pozytywnie przez kolejną weryfikację portalu zrzutka.pl dotyczącą autentyczności zrzutki, jej celu i przekazania środków. Tak więc możecie mieć 100% pewności, że 100% pieniędzy z tej zrzutki trafia w łapki psiaków z Józefowa :)

  Oprócz wizyt weterynaryjnych i zabiegów, opłacamy z niej leki, karmę, naprawy i drobne sprzęty ułatwiające codzienną pracę na sektorze, jak np. nowy kran, bo poprzedni przeciekał, czy wiaderko na wodę, gdyż stare pękło z przepracowania.

  Nasi podopieczni bardzo Wam dziękują za każdą złotówkę <3

  Bazarek wciąż działa, sprawdzajcie fanty TUTAJ!


  Na zdjęciu Edina, od szczeniaka w schronisku i wciąż bezdomna :( Więcej o Edince tutaj

  if5633110f448372.png


  Czytaj więcej
 • Jak obiecywaliśmy tak zrobiliśmy - zrzutka została przedłużona o następne miesiące, a kwota docelowa podwyższona. Nie jest to oczywiście kwota zobowiązująca, bowiem niniejsza zrzutka jest niejako "skarbonką" - jest sumą z wielu miesięcy zbierania środków od darczyńców i wpłat za licytacje na bazarku Psia Kostka (na fb) - a jakąś kwotę docelową w portalu zrzutka.pl wpisać trzeba ;)


  Wciąż na bieżąco wydajemy ze zrzutki pieniążki na psie cele. Realnych funduszy do dyspozycji mamy więc na bieżąco zazwyczaj około 2 tys zł, co zabezpiecza nam środki na wizyty weterynaryjne i leki i karmę dla naszych podopiecznych.


  Przypominamy, że na niniejszej zrzutce można wpłacać datki (dziękujemy za każdą złotówkę!) i opłacać fanty wylicytowane na bazarku charytatywnym Psia Kostka: https://www.facebook.com/groups/psiakostka - polecamy!  Gdyby ktoś jednak wolał tradycyjny przelew podajemy

  indywidualny numer konta zrzutki

  - środki trafią bezpośrednio do portalu zrzutka.pl na tą konkretną zrzutkę:

  28 1750 1312 6886 5803 5059 5457

  • jeśli tradycyjnym przelewem opłacasz fant z bazarku, dopisz w tytule przelewu nazwę fantu :)


  Dziękujemy!


  Czytaj więcej
 • Zostało nam 12 dni do końca zrzutki, jednak oczywiście ją przedłużymy, byśmy mieli ciągłość historii zrzutki i wszelkie dane księgowe. Kwota docelowa zostanie także powiększona byśmy dalej mogli bazarkować na Psiej Kostce bez zakłóceń :)

  Okres wakacyjny dość mocno dał Kostce w kość, bazarek miał mniejszy ruch niż wcześniej, a wydatków znacznie więcej - leki, regularne kontrole, dwie biopsje, zabieg u Breda, pożegnanie Cypiska [*] i bardzo, bardzo dużo jeżdżenia, które też kosztuje, jednak mam nadzieję, że zbliżający się wrzesień znowu postawi na nogi psie fundusze <3

  Oczywiście dzięki Wam i Waszemu wsparciu! <3

  Zachęcamy do brania udziału w naszym bazarku Psia Kostka na fb: https://www.facebook.com/groups/psiakostka  Czytaj więcej
 • Danzel i Cypisek nie doczekali się operacji.

  Danzel znalazł wspaniałych ludzi, którzy go adoptowali, jednak diagnoza nie pozostawia złudzeń - nie kwalifikuje się do usunięcia śledziony, ma już przerzuty do płuc :( Oby żył w kochającym domu jak najdłużej <3

  Cypisek coż.... Cypiska już nie ma z nami :( to nie było zwyrodnienie lecz zaawansowany nowotwór kości :( Cypiska pożegnaliśmy parę dni temu [*]

  Wszystkie pozostałe psiaki wciąż szukają domów i walczą. Są coraz starsze i słabsze. Wymagają leków i ciągłych kontroli u weterynarzy. Bądźcie z nami i twórzcie wspólnie nasz bazarek na FB Psia Kostka - https://www.facebook.com/groups/psiakostka

  W zamian będziecie mieć świetne fanty w okazyjnych cenach i poczucie spełnienia dobrego uczynku, a my komfort pomagania bez długów.

  Bez tych środków pozostalibyśmy bez leków i diagnostyki, dlatego dziękujemy za każde udostępnienie i wpłaty oraz udział w licytacjach.


  Cypisku - nie zapomnimy Cię. Biegaj zdrowy za TM [*]

  r6b25d03dd7bd40d.jpeg  Czytaj więcej
 • Zobaczcie, to rachunki z ostatnich tygodni i to nie wszystkie nasze wydatki :( Psiaki niestety się - kolokwialnie mówiąc - sypią. Średnia wieku w sektorze B to 12 lat, a większość jego mieszkańców żyje od szczeniaka w schronisku. Te surowe warunki musiały odcisnąć swoje piętno na ich zdrowiu...


  Endo ma chore serduszko, szukamy mu domu tymczasowego, by można było go kontrolować - ostatnio miał duże problemy z oddychaniem i zasłabł, po badaniach okazało się, że wymaga poważnego leczenia a stan nie jest dobry, mimo przyjmowanych wcześniej leków.

  Danzel miał kontrolę guzów na śledzionie, niestety diagnoza nie wyszła pomyślnie, szykuje się do operacji usunięcia śledziony. Na szczęście znaleźli się dobrzy ludzie zainteresowani jego adopcją i opieką pooperacyjną, mogliśmy więc nie czekać i Danzel na dniach będzie operowany. Trzymajmy za niego kciuki <3

  Cypisek z kolei szykuje się na operację amputacji głowy kości udowej nogi, której od dawna zupełnie nie obciąża. Czekamy na dom tymczasowy, który zapewni mu opiekę pooperacyjną i rehabilitację. Im dłużej czeka, tym mniejsze szanse, że na tej nodze znowu stanie :(

  Elza ma problem z wypróżnianiem, u Brytana po usunięciu jednego złośliwego guza wykryto kolejny, na szczęcie tym razem po biopsji mogliśmy odetchnąć - nic poważnego. Aramis wciąż przyjmuje karmę gastro z powodów ostatniego zapalenia jelit.


  Lista potrzeb się wydłuża... Liczymy na Wasz czynny udział w bazarku Psia Kostka na FB (https://www.facebook.com/groups/psiakostka) oraz udostępnianie zrzutki i bazarku. W Was MOC!


  Załączamy ostatnie paragony z lecznic.x83fb720eb3afb0b.jpeg

  ub4e1bc0457dbb5a.pngh0f191e5d852a92e.png

  Czytaj więcej
 • Doszliśmy prawie do końca terminu zrzutki, więc przesunęliśmy ją o następne miesiące, powiększyliśmy także kwotę docelową, by była wciąż aktywna i by bazarek Psia Kostka mógł funkcjonować bez zmian.

  Jest nam niezmiernie miło, że udało uzbierać się tyle środków na naszych podopiecznych i mamy nadzieję, że uda się więcej, bo potrzeby zamiast maleć - rosną. Psiaki się starzeją i potrzebują coraz więcej leków i wizyt w lecznicy.

  Z tego też powodu zachęcamy przede wszystkim do wejścia na nasz fejsbukowy bazarek Psia Kostka i uczestnictwo w fajnej, a jednocześnie pożytecznej zabawie w licytacjach książek, artykułów dla zwierząt, biżuterii, kosmetyków, czy fashion&home. Zamiast czekać na darowizny na zrzutce, chcemy dać Wam - darczyńcom też coś od siebie i stąd pomysł bazarku.


  Jak widnieje w opisie naszej zrzutki, część wydatków idzie, oprócz diagnostyki i leczenia psów, na ich promocję, drobne naprawy w sektorze, jedzenie, sprzęt. Niektórych nie da się udokumentować w formie paragonu, jednak tam gdzie możemy to to robimy. Prowadzimy też księgę wydatków.

  Ostatni był na badanie kału naszej chudej, niejadkowej Zytki. Przyczyna jej niskiej masy nadal nie jest ustalona.


  Dziekujemy za wszystkie wpłaty i aktywne uczestnictwo w bazarku https://www.facebook.com/groups/psiakostka. Mamy nadzieję, że wylicytowane fanty dobrze służą :)

  ne280f93eaa5f16f.png

  Czytaj więcej
 • Dzięki Waszym wpłatom i udziale w aukcjach na fb ruszyliśmy z leczeniem naszych seniorów! <3

  Endo dostał zapas leków na tarczycę, Sonia w zeszłym tygodniu przeszła zabieg wycięcia wrośniętego wilczego pazura, a Danzelowi zasponsorowaliśmy w miniony poniedziałek PIERWSZĄ W JEGO ŻYCIU wizytę u weterynarza! Danzel ma już 11 lat, więc czas najwyższy. Pobraliśmy mu krew, której wyniki wyszły super, zrobiliśmy biopsje guza na grzbiecie - czekamy na wyniki, ale na 99% podobno to kaszak (ufff!), przeszedł także USG jamy brzusznej. Był bardzo dzielny. Niestety za 8 tygodni kolejna wizyta kontrolna, bo w śledzionie wyszły podejrzane zmiany do obserwacji. Trzymamy kciuki, by to było nic poważnego!

  W planach diagnostyka kolejnych naszych psiaków. Stay tuned!

  d6f773261d2ca51a.jpeg


  ma0d50604eea0606.jpeg

  Czytaj więcej
 • Ostatnio dzięki kupującym na bazarku FB Psia Kostka oraz darczyńcom ze zrzutki zakupiliśmy zapas leków dla naszych psiaków oraz jesteśmy w stanie fundować im w zimowe dni gorące posiłki z wkładką mięsną.

  Dziękujemy z tego miejsca również naszej kuchmistrzyni Asi za codzienne gotowanie dla naszych podopiecznych <3

  Czytaj więcej
 • Dzięki wpłatom udało nam się uregulować dług powstały przy diagnozie i pożegnaniu Amika - 579 zł ze zrzutki poszło dziś na ten cel. Dziękujemy!

  we721c8e68854d22.png

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witamy Cię na zbiórce dla psów z sektora B schroniska dla bezdomnych psów w Józefowie (ul. Strużańskiej 15).


Niniejsza zrzutka to nasza "skarbonka" na psie cele. Zrzutka jest regularnie przedłużana, a kwota podwyższana, tak by zachować ciągłość. Na bieżąco wydajemy z niej pieniądze na karmę, weterynarzy, leki, sprzęty itd.

Realnych funduszy do dyspozycji mamy na bieżąco zazwyczaj około 2 tys zł, co zabezpiecza nam środki dla naszych podopiecznych.


Na niniejszej zrzutce można wpłacać datki (dziękujemy za każdą złotówkę!) i opłacać fanty wylicytowane na bazarku charytatywnym Psia Kostka: https://www.facebook.com/groups/psiakostka - polecamy!


=====


Jeśli to czytasz, najwyraźniej nie jest Ci obojętny los bezpańskich zwierząt, a to nasza wspólna cecha ☺


My, wolontariuszki wspomnianego sektora B, mamy pod opieką kilkanaście psów, przy których robimy niemal wszystko, począwszy od sprzątania, karmienia, spacerów, do socjalizacji. Ta ostatnia jest wyjątkowo ważna w sektorze B, gdyż większość naszych podopiecznych jest wyjątkowo nieufna do ludzi.


Większość psów z sektora B jest w schronisku od szczeniaka. Kilka lat młodości bez socjalizacji, okres szczenięcy bez poznawania ludzi od tej dobrej strony, wychowywanie się wyłącznie we własnym psim gronie. Obecnie te psiaki mają średnio po 11 lat. Średnio 11 lat za kratami, średnio 11 lat bez kochającego człowieka.


Uczymy je na nowo zaufania do ludzi, dotyku, merdania ogonem, zakładania obroży i szelek. Uczymy spacerów, wyjścia poza teren schroniska. Uczymy poczucia bezpieczeństwa.

To już w większości psi seniorzy. Kończy nam się czas na znalezienie im domów i zapewnienie lepszych warunków do życia.


Wolontariusze i darczyńcy zdobywają większość środków na leczenie, promocję, karmę, środki antykleszczowe, naprawę ogrodzeń i inne opłaty w schronisku. Stąd też decyzja o założeniu tej zrzutki - wsparcia dla naszych wyjątkowych podopiecznych z sektora B.


Dodatkowo zapraszamy na bazarek charytatywny:

https://www.facebook.com/groups/psiakostka


Zebrane pieniądze chcemy wykorzystywać na opłaty za wizyty weterynaryjne i szczepienia, środki antykleszczowe, promocję w szukaniu domów, drobne naprawy, a przede wszystkim na bardziej przyzwoitą karmę, której nierzadko w schronisku brakuje. Wszystko to dla psów z sektora B.


Liczymy na Ciebie i Twoich znajomych. Każda złotówka się dla nas liczy, udostępnienia tej zrzutki także!


Jeśli Ty lub Twoi znajomi wolicie przekazać na rejon B dary rzeczowe (karma sucha i mokra, koce, krople na kleszcze, przedmioty na bazarek, czy inne produkty) prosimy o kontakt na fb Psia Kostka - Schronisko w Józefowie, sektor B.


Dziękujemy, że z nami jesteś!


Indywidualny numer konta zrzutki

28 1750 1312 6886 5803 5059 5457


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 753

 
Użytkownik niezarejestrowany
55 zł
UW
12 zł
AG
Anna Gornia
 
Użytkownik niezarejestrowany
80 zł
Monika Świerczyńska
AS
1 000 zł
KM
kinga majewska
MP
20 zł
UW
Urszula Wu (spinner, zabawka dla kota, książka rośliny, książka Bralczyk/Ogórek)
35 zł
JD
Asia D.
Zobacz więcej

Komentarze 207

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

863 601 zrzutek

i zebrali

759 657 198 zł

A ty na co dziś zbierasz?