Na operację oka i leczenie. 2 koty w potrzebie!
Na operację oka i leczenie. 2 koty w potrzebie!
Aktualności4
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Nazywam się Ewa Miścicka. Wraz z mamą i koleżanką opiekujemy się kotami z Rentyn i Miodówka od ok 10 lat. Łapiemy na kastrację, karmimy i leczymy.
Potrzeby stad są ogromne i ciągle nowe. Nie ma wytchnienia,co raz coś się dzieje.
Nie inaczej było i tym razem. Na kastrację złapał się młody kocurek z wypadającym okiem 😭😭😭
Oko było nie do uratowania. Niestety.
Jedynym ratunkiem dla niego była amputacja... Wyobraźcie sobie ile on musiał wycierpieć?
Teraz już dochodzi do siebie. Czekamy na okno pogodowe żeby mógł wrócić. Niestety nie daje się udomowić.
Kolejna nasza bieda to dziewczynka. Starsza. Miewała nieżyty, które dotychczas ogarnialiśmy długo działającym antybiotykiem.
Ale nie tym razem...
Kotka dusiła się. Nie mogła jeść bo wydzielina zalewała ją przy próbie pobrania pokarmu 😭😭😭
Została zabrana do mojej mamy. Niestety, ponieważ jest tam już 5 starszych kotów w domu, koteczka jest odizolowana w kabinie prysznicowej.
Nie ma innego wyjścia.
Dziewczyna cudnie przyjmuje antybiotyki i chce żyć!!! Jest przy tym cudowna, proludzka i miziasta.
Nie może spędzać zimy na dworze. Będziemy szukać dla niej domu.
Ale najpierw trzeba wyleczyć, ale żeby to zrobić trzeba mieć za co....
Wiem,że koniec roku,że święta, prezenty itd
Ale może ktoś chce podarować im prezent w postaci cegiełki na leczenie?
Obydwoje tak bardzo chcą żyć!
Za wszystkie wpłaty, jesteśmy ogromnie wdzięczni ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🐈🐈❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jeśli zbierzemy kwotę przekraczającą koszty leczenia obu kotów, środki zostaną przeznaczone na karmę dla kotów z Rentyn i Miodówka. Na zrzutkę są przyjmowane również wpłaty z bazarku charytatywnego na ten sam cel.
