id: 9jwpcv

Znowu choruję na nowotwór...Wesprzyj proszę moją walkę z rakiem

Znowu choruję na nowotwór...Wesprzyj proszę moją walkę z rakiem

Nasi użytkownicy założyli 1 190 221 zrzutek i zebrali 1 254 685 119 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Danuta, jestem już wdową. Kiedy pierwszy raz zachorowałam na nowotwór macicy mój świat się rozleciał na tysiąc kawałków. Jednak szybko postawiona diagnoza i natychmiastowa operacja pozwoliły mi wrócić do normalnego codziennego trybu życia. Inaczej jednak postrzegałam już świat, zaczął się liczyć każdy dzień…czerpałam radość z każdej chwili wspólnie spędzonej z rodziną. Wtedy nastał rok 2014 roku i kolejny raz los wystawił moje życie na próbę. Dostałam udaru. Straciłam pamięć, nie mogłam mówić, chodzić, nie byłam w stanie koordynować swoich ruchów. Długa rehabilitacja, leczenie, pobyty w szpitalu…to wszystko udało mi się znieść tylko dlatego, że w tej walce wspierały mnie moje dzieci. Znowu mi się udało…odzyskałam sprawność fizyczną i wiarę, że dam radę, że jestem tu jeszcze potrzebna.

W maju 2021 r. po raz kolejny ziścił się w moim życiu czarny scenariusz. Diagnoza ponownie rzuciła mnie na kolana….to BIAŁACZKA. Rozpoczęłam leczenie chemioterapią, która wycięcza mój organizm. Znowu sala szpitalna stała się moim drugim domem. Leczenie potrwa 3 lata, do tego ponownie muszę podjąć się długotrwałej kosztownej rehabilitacji. Moje dzieci i wnuki znowu muszą patrzeć jak każdego dnia walczę o lepsze jutro, już nie tymi siłami co przed laty. Ale codziennie wyznaję zasadę „Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą”, nawet jeśli to nierówna walka.

Moja choroba wymaga w każdym miesiącu zaangażowania dodatkowych środków finansowych, które muszę przeznaczać na regenerację organizmu po kolejnych dawkach chemioterapii, rehabilitację, dojazdy do lekarzy, a następnie leki przeciwnowotworowe. Moja emerytura nie pozwala na pokrycie tych kosztów. Dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie. Każda darowana złotówka ma dla mnie ogromne znaczenie.

Wszystkim, którzy zdecydują się mnie wesprzeć, a nawet zatrzymają się i przeczytają moją historię  z całego serca dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Danka z domu Kalisz z Lidzbarka Warmińskiego


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

GS
Grażyna Sukniewicz
100 zł
MC
Jurek Gawin
100 zł
HA
Halina
100 zł
MB
Małgorzata Borowicz
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
MC
Irena
100 zł
 
Dane ukryte
60 zł
BW
Bożena Wyrzykowska
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków