id: 9jxghj

Na remont ohydnej podłogi :/

Na remont ohydnej podłogi :/

Nasi użytkownicy założyli 1 188 006 zrzutek i zebrali 1 250 219 735 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czy zdjęcie tej podłogi pochodzą z 1981r? Nie - to jest rok 2022 i moje mieszkanie!

a5ddb063ff60dec0.jpegJuż wcześniej założyłem zbiórkę na ten cel ale nikt litościwie nie wpłacić złamanego grosza i zostałem całkowicie zignorowany w gąszczu innych zbiórek za co ''serdecznie'' dziękuję. Ale mimo wszystko postanawiam dać drugą szansę. Jak to jest że zbiórka na jakiś projekt ''błogosławiony'' przez polityka mającego miliony i żerującego na emocjach elektoratu ma powodzenie a potrzeba zwykłego człowieka już nie?

Jako że z moich obecnych dochodów i z powodu tego że otrzymuję z tytułu niepełnosprawności śmieszne pieniądze a ZUS (tfu!) się na mnie już dawno wypiął zbieram na remont tej badziewnej , siermiężnej

brzydkiej omalowanej olejną przynoszącej wstyd podłogi.Nie dość że jeszcze stara i siermiężna to jeszcze skrzypi przy drzwiach co nieźle wkur... yyy ... irytuje. Zasługuję na nieco lepsze warunki do życia.

Z moimi dochodami nie mam absolutnie żadnych szans uzbierać na remont tej podłogi zwłaszcza teraz kiedy te cały szajs niezbędny do realizacji tego celu z powodu wiadomych przyczyn podrożał w nie powiem już co a na remoncie mi najzwyczajniej zależy.

z228021e5467eed3.jpeg


Zamiast dawać donate-y jakiemuś influencerowi by za Twoje pieniądze pił sojowe latte i pojechał na Majorkę czy jakąś inną Rivierę możesz przekazać zwykłemu szaremu człowiekowi na konkretną potrzebę nie mówiąc już o tym ze teraz wszystko się zaczęło kręcić wokół Ukrainy. Oczywiście daleko jest mi do fanatycznego nacjonalizmu i życzę Ukrainie aby jak najszybciej pogonili neobolszewię ale nie zapomniajmy również o Rodakach w potrzebie. Moja żałosna podłoga wymaga remontu od podstaw i co za tym idzie sporo pracy (mało powiedziane!)

Sama wymiana podłogi to dopiero połowa roboty bo mieszkam w stareńkim budynku i oprócz wymiany podłogi trzeba bedzie jeszcze wywalić to co pod nią i wypoziomować na nowo gdyż takie są ''uroki ''mieszkania w antycznej hawirze. Nie jest na pewno za ciekawie w naszym pięknym Kraju ale chcę żebym choć odrobinę miał lepsze warunki to znoszenia tego codziennego szajsu i żeby pokój wyglądał na godny człowieka bo jeśli mam uzbierać te pieniądze przy tych dochodach co mam o prędzej reprezentacja Polski wyjdzie z grupy niż wprowadzę w życie swój zamiar..
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!