id: 9ka77x

Ekipa Pralni dla Lenki

Ekipa Pralni dla Lenki

Nasi użytkownicy założyli 912 567 zrzutek i zebrali 874 742 779 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Lenka ma 3,5 roczku a przeżyła więcej niż niejeden dorosły, od pierwszych miesięcy swojego życia walczy o zdrowie i życie, ponieważ drugi raz zaatakował ja nowotwór.

Jest obciążona chorobą genetyczna NF1

W swoje 1 urodziny wykryli guza w brzuszku mięsaka- rms.Wiele miesięcy spędziła w szpitalu,leczona silna chemioterapia,poddana radykalnej operacji usunięcia guza. Ze skutkami chemioterapii oraz po przebytych operacjach i zabiegach Lena zmaga się do dziś.Lena zaczęła na nowo poznawać świat,zaczęła po nieustannej rehabilitacji chodzić,śmiać się i żyć z rodzina!Miała pójść do przedszkola rozwijać się wśród rówieśników.

Kiedy wszystko wychodziło na prostą Lenkę zaatakowała białaczka i ponownie musiała wrócić do szpitala,na badania,zabiegi,operacje,na przyjmowanie leków oraz leczenie jakim jest chemioterapia .

Niestety, jedyną szansą na jej pełny powrót do zdrowia jest przeszczep szpiku. Póki co, nie udało się jednak znaleźć bliźniaka genetycznego.

Zbiórka na dalsza rehabilitacje Lenki aby mogła wrócić do sprawności po rekonwalescencji i przeszczepie szpiku jak już wyjdzie ze szpitala.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 94

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków